Znajdz produkt:

banan kcal

Ile kalorii ma Banan ?

Kalorie Banan ? Ile kalorii ma Banan, kcal Banan, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Banan, zestawienie kalorii. Banan

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
74.00.90.317.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Banan.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Bakłażan18.01.00.23.1
2bułka299.08.05.353.7
3Cielęcina, mięso bez kości108.019.93.10.0
4Deser ryżowy133.03.02.923.5
5Indyk, mięso z podudzia ze skórą142.015.78.90.0
6Jagody, dżem niskosłodzony153.00.30.238.2
7Kapusta biała, rumiane69.01.64.77.2
8Kumys z mleka końskiego41.03.00.16.3
9Madera 18%139.00.00.010.0
10Makaron czterojajeczny383.012.03.476.2
11Mango73.00.50.317.0
12Mąka pszenna typ 550343.09.41.674.1
13Mleko spożywcze 3,2 %61.03.33.24.8
14Mleko zagęszczone niesłodzone132.06.67.59.4
15Napój owocowy, gazowany42.00.00.010.3
16Papryka czerwona konserwowa30.00.81.55.0
17Pędy szparagów23.02.20.23.3
18Piersi bez skóry indycze109.021.32.60.0
19Popcorn z tłuszczem518.09.028.157.1
20Półwytrawne Szampan83.00.10.03.4
21Rzeżucha15.02.30.11.3
22Salty szprot137.017.17.60.0
23Sandacz duszony89.019.61.20.0
24Suszone gruszki270.02.30.662.6
25Twaróg, beztłuszczowej99.019.80.53.5
26Wątroby dorsza610.04.066.00.0
27Wątróbka wieprzowa saute239.020.515.54.9
28Wieprzowina, boczek517.010.153.00.0
29Wino białe półsłodkie92.00.00.04.4
30Żeberka wieprzowe duszone210.07.919.22.2
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

tabele kalorii, Ile kalorii ma Banan, kalorie Banan, tabela kalorii, Banan kalorie, kcal Banan,Ile Banan ma kalorii, Banan kcal,