Znajdz produkt:

banan kcal

Ile kalorii ma Banan ?

Kalorie Banan ? Ile kalorii ma Banan, kcal Banan, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Banan, zestawienie kalorii. Banan

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
74.00.90.317.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Banan.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1 kompot morelowy85.00.50.021.0
2Befsztyk bity wiejski258.019.419.61.6
3Bułka maślana212.05.94.547.0
4Cielęcina, mięso bez kości108.019.93.10.0
5Eklerka, ciastko301.05.09.050.0
6Familijne, wafle533.07.129.659.5
7Gotowany karp102.016.03.72.0
8Halibut biały świeży98.020.11.90.0
9Jeżyny31.02.00.04.4
10Jogurt naturalny, 3,2% tłuszczu66.05.03.23.5
11Kalafior mrożony20.02.20.24.5
12Kiwi56.00.90.513.9
13Kompot winogronowy77.00.50.019.7
14Marchew z groszkiem64.01.73.110.8
15Margaryna Rama621.00.170.00.4
16Mix Kraj Bonduelle65.01.74.64.4
17Mleko 2% tłuszczu47.03.02.04.3
18Musli z orzechami i rodzynkami375.011.512.762.9
19Napój mleczny jogurtowy82.04.01.912.1
20Piersi bez skóry z kurczaka100.021.51.30.0
21Precelki385.09.13.579.5
22Rodzynki298.02.30.571.2
23Sałata zielona z olejem55.00.94.73.6
24Schab pieczony291.030.418.70.7
25Słodki Szampan117.00.20.012.0
26Sok z marchwi43.00.40.111.3
27Surowe marchewki31.00.80.36.6
28Szparagi24.01.90.23.7
29Śmietanka kremowa 30 %287.02.230.03.1
30Węgorz wędzony329.017.928.60.0
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

tabela kalorii, Ile kalorii ma Banan, tabele kalorii, kalorie Banan, Banan kcal, Banan kalorie, kcal Banan,Ile Banan ma kalorii,