Znajdz produkt:

banan kcal

Ile kalorii ma Banan ?

Kalorie Banan ? Ile kalorii ma Banan, kcal Banan, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Banan, zestawienie kalorii. Banan

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
74.00.90.317.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Banan.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Bitki wieprzowe195.010.416.12.6
2Buraki46.01.80.19.8
3Czerwone ćwikłowe Cubes Bonduelle30.00.80.16.5
4Dorsz, pulpety112.014.22.68.8
5Gęś339.014.131.80.0
6Gotowane ziemniaki82.02.00.416.7
7Kawior, dorsz115.024.00.20.0
8Kiełbasa podwawelska247.017.319.60.9
9Kompot z jabłek85.00.20.022.1
10Kotlet rybny grzędy215.017.612.58.1
11Lody waniliowe120.01.86.513.6
12Margaryna Benecol540.00.060.00.0
13Mięso w sosie z białego (wołowina), konserwy220.018.014.83.6
14Mleko spożywcze 2 %51.03.42.04.9
15Orzechy nerkowca638.017.054.024.0
16Pani Domu, margaryna360.00.040.00.0
17Pizza mięsno-ziołowa327.016.113.436.8
18Polędwica wołowa pieczona168.019.79.92.6
19Ser Myśliwski pełnotłusty346.025.527.40.1
20Ser podpuszczkowy Parmezan408.035.129.70.1
21Serdelki drobiowe239.013.919.51.9
22Serów topionych298.013.527.01.2
23Sery, powlekane407.08.527.832.0
24Soczewica, kiełki119.09.00.622.1
25Suszone morele284.05.41.272.2
26Śmietana 25%248.02.625.025.0
27Wieprzowina hot-dogi342.09.534.30.0
28Wieprzowina, szyi267.016.122.80.0
29Ziemniaki wczesne69.01.80.116.3
30Zupa syberyjski32.00.62.12.7
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

Ile kalorii ma Banan, Banan kalorie, tabela kalorii, kcal Banan,kalorie Banan, Banan kcal, tabele kalorii, Ile Banan ma kalorii,