Znajdz produkt:

banan kcal

Ile kalorii ma Banan ?

Kalorie Banan ? Ile kalorii ma Banan, kcal Banan, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Banan, zestawienie kalorii. Banan

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
74.00.90.317.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Banan.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Atlantic makrela w oleju309.015.627.40.0
2Bitki wieprzowe w jarzynach198.010.716.04.3
3Chleb mieszany sojowy231.06.82.749.6
4chleb zwykły245.05.41.357.0
5Ciasto drożdżowe290.07.48.247.7
6Ciasto naleśnikowe bez piany174.05.94.328.4
7Czekolada mleczna526.08.030.754.2
8Czerwona fasola93.08.40.313.7
9Duszony okoń rzeczny109.019.53.50.0
10Kakao z zagęszczonego śmietany z cukrem345.08.215.548.3
11Kapuśniak31.00.92.13.1
12Kapuśniak z kapusty kwaszonej21.01.41.21.6
13Koks42.00.00.010.4
14Kukurydza świeża97.03.01.218.2
15Kurczak, mięso z uda ze skórą158.016.810.20.0
16Mleko w proszku, w całości479.027.024.038.7
17Morele, dżem niskosłodzony157.00.40.138.8
18Obrane pomidory w puszkach11.00.52.30.0
19Ocet winny20.00.00.05.0
20Paluszki solone385.09.94.975.2
21Pieczeń wołowa duszona155.015.89.52.0
22Pyzy ziemniaczane mrożone140.01.70.532.2
23Różowy łosoś w sosie pomidorowym132.014.55.16.9
24Ryż na mleku66.02.72.19.1
25Ser pleśniowy Rokpol pełnotłusty354.022.629.30.0
26Szampan półwytrawny83.00.10.03.4
27Tic Tac, drażetki390.00.00.097.5
28Wino czerwone półsłodkie96.00.00.05.5
29Wino czerwone wytrawne75.00.00.03.0
30Zupa jesienna mrożona27.01.60.27.2
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

Ile Banan ma kalorii, kcal Banan,kalorie Banan, tabela kalorii, Banan kcal, Banan kalorie, tabele kalorii, Ile kalorii ma Banan,