Znajdz produkt:

banan kcal

Ile kalorii ma Banan ?

Kalorie Banan ? Ile kalorii ma Banan, kcal Banan, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Banan, zestawienie kalorii. Banan

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
74.00.90.317.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Banan.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Ananas plastry w syropie84.00.40.121.0
2Bobo Frut jabłkowy42.00.10.010.5
3Czarne jagody61.01.10.912.2
4Duszony dorsz101.09.75.13.9
5Endywia17.01.80.61.0
6Gotowane kaczka248.019.718.80.0
7Gotowany karp102.016.03.72.0
8Herbatniki kokosowe473.06.425.259.8
9Kluski śląskie169.02.63.832.1
10Kotlet schabowy panierowany351.019.024.115.9
11Kotlety mielone z kurczaka248.019.715.77.6
12Marakuja34.02.80.26.2
13Masło659.01.173.51.1
14Masło śmietankowe670.01.173.51.1
15Mix warzyw Wiosna35.02.60.54.5
16Mleko w proszku odtłuszczone360.035.70.851.2
17Morele, dżem niskosłodzony157.00.40.138.8
18Papryka zielona18.01.10.34.6
19Pełnotłustego mąka sojowa385.036.518.617.9
20Piernik z bakaliami341.05.99.859.4
21Polędwica z piersi kurczaka93.020.41.20.0
22ryż gotowany w mleku97.02.516.03.1
23Skrzydło z kurczaka186.019.212.20.0
24Sok morelowy56.00.50.013.7
25Sok z czarnej porzeczki45.00.30.310.2
26Suche ziarna soi382.034.319.632.7
27Surówka z selerów, jabłek i marchwi60.00.90.416.5
28Szynka z udźca kurczaka117.017.25.30.0
29Śmietana margaryna745.00.582.00.0
30Zapiekanka ser168.017.64.214.2
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

tabela kalorii, Ile kalorii ma Banan, Banan kcal, tabele kalorii, Ile Banan ma kalorii, kcal Banan, Banan kalorie, kalorie Banan,