Znajdz produkt:

banan kcal

Ile kalorii ma Banan ?

Kalorie Banan ? Ile kalorii ma Banan, kcal Banan, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Banan, zestawienie kalorii. Banan

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
74.00.90.317.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Banan.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Aronia sok32.00.10.07.4
2Baton szynkowy z indyka143.014.99.30.1
3bułka299.08.05.353.7
4Cappuccino śmietankowe, proszek385.05.39.968.7
5Chleb żytni wileński225.04.41.552.3
6Duszony okoń rzeczny109.019.53.50.0
7Dynia39.01.30.37.7
8Groch, suche ziarno349.023.81.460.4
9Kalafior świeży21.02.40.32.3
10Kapusta biała, rumiane69.01.64.77.2
11Kasza jęczmienna320.09.31.166.5
12Kefir 0% tłuszczu30.03.00.13.8
13Mąka ryżowa371.07.40.682.0
14Meksykańska mix - Meksyk72.03.60.712.7
15Morszczuk świeży89.017.22.20.0
16Napój owocowy, gazowany42.00.00.010.3
17Nektar owocowy63.00.20.414.6
18Ogórek kwaszony11.01.00.11.9
19Pani Domu, margaryna360.00.040.00.0
20Papryka zielona18.01.10.34.6
21Pigwa40.00.60.57.9
22Powidła śliwkowe218.01.00.253.0
23Red Bull, napój45.00.00.011.3
24Ryż średnioziarnisty330.07.01.071.4
25Sałatka jarzynowa z majonezem192.02.916.510.9
26Schab pieczony291.030.418.70.7
27Ser podpuszczkowy Tylżycki pełnotłusty356.026.127.90.1
28Serca wołowe96.016.03.50.0
29Sznycel cielęcy w panierce365.027.121.317.4
30Wafel Princessa562.04.134.658.4
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

kcal Banan,kalorie Banan, Banan kalorie, Ile Banan ma kalorii, Banan kcal, Ile kalorii ma Banan, tabele kalorii, tabela kalorii,