Znajdz produkt:

banan kcal

Ile kalorii ma Banan ?

Kalorie Banan ? Ile kalorii ma Banan, kcal Banan, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Banan, zestawienie kalorii. Banan

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
74.00.90.317.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Banan.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Biała i czerwona fasola z ananasem Bonduelle62.03.81.19.3
2Chleb żytni razowy z soją i słonecznikiem244.07.93.750.5
3Dorsz, kotlet mielony260.014.917.810.9
4Gotowane buraki49.01.80.010.8
5Gotowany halibut216.014.017.80.0
6Groch w może Bonduelle66.05.00.310.7
7Groszek z marchewką w kostkach53.03.00.210.0
8Jogurt morelowy 1,5 %63.03.71.58.9
9Kiełbasa zwyczajna209.017.615.60.0
10Kiszka krwista404.014.235.09.2
11Klopsiki mielone z mięsa mieszanego272.013.517.515.9
12Konserwy wołowe347.016.931.00.2
13Kurczak z warzywami99.07.66.44.6
14Mięso królicze156.021.08.00.0
15Napój mleczny jogurtowy82.04.01.912.1
16Nasiona słonecznika561.024.443.724.6
17Omlet biszkoptowy ze szpinakiem151.06.410.410.3
18Pączki376.06.016.052.0
19Pierogi leniwe242.014.513.915.1
20Piwo jasne42.00.30.04.6
21Princessa, wafel562.04.134.658.4
22Rzodkiewka21.00.80.43.6
23Ser Cheddar pełnotłusty391.027.131.70.1
24Soja, kiełki141.013.16.79.6
25Śmietana 12% tłuszczu134.02.712.03.9
26Wątroba wieprzowa129.019.74.81.7
27Wołowina, szponder218.019.315.70.0
28Wymię173.012.313.70.0
29Zupa grzybowa zabielana26.01.31.81.3
30Żurek124.02.23.123.5
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

Ile kalorii ma Banan, tabela kalorii, kcal Banan, Banan kalorie, kalorie Banan, tabele kalorii, Ile Banan ma kalorii, Banan kcal,