Znajdz produkt:

banan kcal

Ile kalorii ma Banan ?

Kalorie Banan ? Ile kalorii ma Banan, kcal Banan, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Banan, zestawienie kalorii. Banan

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
74.00.90.317.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Banan.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Arbuz15.00.30.13.2
2Chipsy bekonowe537.05.938.052.2
3Cielęcina, sznyclówka105.020.52.40.0
4Cola light49.02.20.010.1
5Czarne oliwki Bonduelle115.00.810.76.3
6Czarny kawior237.027.214.20.0
7Gotowane raki z morza90.020.50.70.3
8Koks42.00.00.010.4
9Kompot z pigwy79.00.40.020.0
10Kompot z wiśni69.00.20.116.9
11Mandarynka34.00.50.27.5
12Margaryna Flora328.00.135.03.2
13Masło roślinne zwykłe666.00.375.00.4
14Mąka pszenna typ 550343.09.41.674.1
15Mięso jelenia155.019.58.50.0
16Mleko 2% tłuszczu47.03.02.04.3
17Nesquik, kakao, proszek380.03.53.084.3
18Ozory wieprzowe166.016.511.10.0
19Piwo ciemne pełne42.00.40.04.6
20Ryż na sypko135.02.41.528.4
21Serca z kurczaka159.015.810.30.8
22Serek twarogowy homogenizowany truskawkowy168.015.33.917.7
23Słodki Szampan117.00.20.012.0
24Soczewica, suche ziarno347.025.01.059.5
25Sok z granatów64.00.30.014.5
26Surowe kiełbasy i wędzone mięso wieprzowe568.013.057.30.0
27Śmietana 12% tłuszczu134.02.712.03.9
28Wiśnie, dżem niskosłodzony154.00.40.237.8
29Zupa pomidorowa z makaronem34.00.62.81.5
30Zupa z porów z makaronem58.02.41.410.3
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

kalorie Banan, kcal Banan,Ile Banan ma kalorii, Ile kalorii ma Banan, Banan kalorie, Banan kcal, tabela kalorii, tabele kalorii,