Znajdz produkt:

banan kcal

Ile kalorii ma Banan ?

Kalorie Banan ? Ile kalorii ma Banan, kcal Banan, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Banan, zestawienie kalorii. Banan

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
74.00.90.317.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Banan.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Chleb baltonowski246.05.91.555.9
2Czerwona fasola93.08.40.313.7
3Czerwona soczewica, suche nasiona284.024.01.542.7
4Dynia z pomidorami44.01.22.46.5
5Flaki wołowe, suche84.016.02.20.0
6Galaretka pomarańczowa59.02.80.012.0
7Granat65.02.40.413.2
8Kalafior mrożony Bonduelle14.01.60.23.9
9Kefir 2% tłuszczu51.03.42.04.7
10Kiełbaski z wołowiny215.011.418.21.5
11Kopytka173.013.27.013.8
12Kotlet z kurczaka smażony panierowany248.019.715.77.6
13Kurczak faszerowany pieczony199.020.511.92.8
14Kwaśnej śmietany, 10% tłuszczu115.03.010.02.9
15Majonez732.01.179.04.2
16Marchew mrożona24.00.90.27.8
17Margaryna Rama Classic631.00.070.00.2
18Mąki tortowej334.010.31.168.9
19Melon16.00.40.13.4
20Pasztet z drobiu270.09.623.84.4
21Pieczony dorsz90.06.03.78.0
22Pietruszka liście60.03.71.09.0
23Piwo bezalkoholowe27.00.20.05.2
24Pomidor29.00.90.55.2
25Raffaello, czekoladki600.09.746.635.4
26Ryż brązowy353.07.11.976.8
27Serca wieprzowe111.016.94.80.0
28Sok z cytryny30.00.40.36.4
29Wieprzowina, mięso z kością, średnio329.015.429.70.0
30Wołowina gotowana w naturalnym soku214.015.416.90.0
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

Ile Banan ma kalorii, tabela kalorii, tabele kalorii, Ile kalorii ma Banan, Banan kalorie, Banan kcal, kcal Banan,kalorie Banan,