Znajdz produkt:

banan kcal

Ile kalorii ma Banan ?

Kalorie Banan ? Ile kalorii ma Banan, kcal Banan, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Banan, zestawienie kalorii. Banan

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
74.00.90.317.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Banan.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Buraki z jabłkami69.01.53.310.3
2Cebula37.01.40.46.9
3Chleb pszenno- żytni203.04.61.143.7
4Ciasto z dżemem284.05.361.02.1
5Czarne porzeczki, dżem niskosłodzony152.00.50.139.6
6Danonki, jogurt do picia87.02.81.615.4
7Dżem z czarnej porzeczki, wysoki cukier251.00.50.163.9
8Flądra świeża84.016.51.80.0
9Golden Nut, czekoladki576.06.039.050.2
10Grejfrut43.00.60.29.8
11Groszek zielony mrożony72.06.40.416.3
12Jogurt naturalny, 2% tłuszczu60.04.32.06.2
13Kapusta biała zasmażana69.01.64.77.2
14Kurczak, wątroba136.019.16.30.6
15Mrożone rosyjskie pierogi215.07.23.837.9
16Orzechy kokosowe380.03.433.529.5
17Papryka zielona18.01.10.34.6
18Pieczeń rzymska208.014.411.412.7
19Półsłodkie białe wino92.00.00.04.4
20Rostbef152.021.57.30.0
21Salty szprot z przyprawami154.014.810.50.0
22Sałatka z ryby z okonia182.04.715.75.5
23Serwatka płynna25.00.80.15.1
24Sezam565.019.448.712.2
25Sok marchwiowo-pomarańczowy40.00.60.110.8
26Śmietanka w proszku 42%577.019.042.030.2
27Wafle w czekoladzie553.07.433.955.6
28Wieprzowina, boczek517.010.153.00.0
29Wieprzowina, podgardle630.07.467.80.0
30Żeberka wieprzowe324.015.229.30.0
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

tabele kalorii, kalorie Banan, kcal Banan,Ile Banan ma kalorii, Ile kalorii ma Banan, Banan kcal, Banan kalorie, tabela kalorii,