Znajdz produkt:

banan kcal

Ile kalorii ma Banan ?

Kalorie Banan ? Ile kalorii ma Banan, kcal Banan, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Banan, zestawienie kalorii. Banan

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
74.00.90.317.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Banan.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Banany suszone390.03.91.880.5
2Biała i czerwona fasola z ananasem Bonduelle62.03.81.19.3
3Brokuły37.03.30.25.5
4Bułka wrocławska226.05.82.644.8
5Buraki zasmażane83.01.65.58.7
6Chałwa531.08.031.055.0
7Chleb pumpernikiel241.04.91.751.1
8Cukierki krówki421.04.310.776.1
9Czekolada nadziewana449.03.917.668.8
10Deser twarogowy156.013.96.211.2
11Fasola szparagowa cała24.00.61.32.6
12Hamburger wołowy220.014.611.813.6
13Jogurt morelowy 1,5 %63.03.71.58.9
14Kefir 0% tłuszczu30.03.00.13.8
15Kiełbasa podsuszana z kurczaka162.021.78.40.0
16Kolb kukurydzy cukrowej Bonduelle101.03.52.815.6
17Kompot z jabłek85.00.20.022.1
18Konserwy wieprzowe217.020.514.90.2
19Krupnik z kaszy gryczanej43.01.71.27.2
20Kwaśne mleko 3,2%58.02.83.24.1
21Piwo bezalkoholowe27.00.20.05.2
22Płatki pszenne387.09.03.081.0
23Popcorn bez tłuszczu397.012.04.277.9
24ryż gotowany w mleku97.02.516.03.1
25Surowe brukselka34.04.00.53.5
26Szynka z piersi kurczaka98.021.21.20.2
27Tosty305.08.14.758.8
28Wiśnie67.01.20.414.6
29Zupa neapolitańska63.02.22.68.2
30Zupa z roślin strączkowych134.03.310.56.6
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

kalorie Banan, kcal Banan,tabela kalorii, Banan kalorie, Ile Banan ma kalorii, Ile kalorii ma Banan, Banan kcal, tabele kalorii,