Znajdz produkt:

banan kcal

Ile kalorii ma Banan ?

Kalorie Banan ? Ile kalorii ma Banan, kcal Banan, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Banan, zestawienie kalorii. Banan

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
74.00.90.317.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Banan.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Baranina, mięso z kością238.016.426.40.0
2Budyń z twarogu224.013.99.620.1
3Cognac 40%239.00.00.00.1
4Czekolada deserowa537.05.328.964.0
5Doły gorczycy474.025.830.823.4
6Dorsz świeży69.016.50.30.0
7Fragmenty liści szpinaku27.03.70.52.0
8Gotowane buraki49.01.80.010.8
9Gruszka62.00.60.214.4
10Halibut biały świeży98.020.11.90.0
11Herbatniki z nadzieniem owocowym389.03.816.158.6
12Indyk, mięso z piersi bez skóry84.019.20.70.0
13Krupnik z ryżu43.01.51.17.6
14Lody bakaliowe133.02.27.214.6
15Majonez z olejem rzepakowym714.01.379.02.6
16Mózg wieprzowy124.011.78.60.0
17Nasiona dyni556.024.545.818.0
18Pierogi z serem mrożone198.010.91.036.4
19Rodzynki suszone277.02.30.571.2
20Sałata20.01.40.32.9
21Sarnina102.020.81.90.4
22Ser podpuszczkowy Cheddar pełnotłusty382.027.129.32.5
23Ser twarogowy pełnotłusty176.017.710.13.5
24Słodkie ziarna kukurydzy Bonduelle93.03.32.314.7
25Sok grejpfrutowy40.00.50.19.2
26Suszone morele z kamienia227.05.00.053.0
27Sznycel cielęcy w panierce365.027.121.317.4
28Wielu soku warzywnym25.01.00.35.7
29Zrazy z sandacza164.012.17.412.1
30Zupa kalafiorowa mrożona22.02.00.25.5
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

Ile Banan ma kalorii, kalorie Banan, Banan kcal, Ile kalorii ma Banan, tabela kalorii, Banan kalorie, kcal Banan,tabele kalorii,