Znajdz produkt:

banan kcal

Ile kalorii ma Banan ?

Kalorie Banan ? Ile kalorii ma Banan, kcal Banan, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Banan, zestawienie kalorii. Banan

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
74.00.90.317.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Banan.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Benecol, margaryna540.00.060.00.0
2Brokuły mrożone24.02.70.44.7
3Chałwa531.08.031.055.0
4Czerwona fasola w naturalnym soku Bonduelle99.06.70.317.4
5Flaki84.016.02.20.0
6Golonka wieprzowa261.018.021.30.0
7Groszek z marchewką wiosennych Bonduelle54.03.30.59.3
8Jabłka pieczone93.00.31.620.8
9Języki wieprzowe165.016.511.10.0
10Jogurt owocowy 3,2%85.05.03.28.5
11makrela w sosie pomidorowym110.014.82.37.3
12Mandarynka34.00.50.27.5
13Marchew zasmażana69.01.04.88.4
14Mleko jogurtowe Actimel88.02.71.516.0
15Oliwki zielone Bonduelle160.01.418.25.1
16Orzeszki ziemne634.026.053.013.3
17Princessa, wafel562.04.134.658.4
18Ptyś z bitą śmietaną, ciastko352.05.425.225.8
19Salceson czarny340.012.632.00.5
20Sałata20.01.40.32.9
21Ser Camembert pełnotłusty291.021.423.00.2
22Snickers, baton509.09.728.952.6
23Soczewica, suche ziarno347.025.01.059.5
24Surówka wielowarzywna z jogurtem naturalnym36.01.70.67.0
25Surówka z kapusty kwaszonej68.00.94.77.5
26Surówka z porów z jabłkami140.01.712.57.9
27Szparagi24.01.90.23.7
28Wafel Teatralny546.08.031.058.0
29Zupa ziemniaczana z kaszą54.01.31.29.5
30Żeberka wieprzowe324.015.229.30.0
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

Banan kalorie, Ile kalorii ma Banan, tabela kalorii, Ile Banan ma kalorii, tabele kalorii, kalorie Banan, Banan kcal, kcal Banan,