Znajdz produkt:

banan kcal

Ile kalorii ma Banan ?

Kalorie Banan ? Ile kalorii ma Banan, kcal Banan, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Banan, zestawienie kalorii. Banan

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
74.00.90.317.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Banan.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Bitki wieprzowe w jarzynach198.010.716.04.3
2Bułka grahamka198.06.51.340.0
3Cielęcina w potrawce103.013.54.04.0
4Dżem morelowy, wysoki poziom cukru265.00.50.068.8
5Galaretka pomarańczowa59.02.80.012.0
6Gotowany karp102.016.03.72.0
7Herbata z mlekiem146.020.05.14.0
8Herbatniki kokosowe473.06.425.259.8
9Herbatniki z cukrem460.06.717.270.7
10Kaczka, tuszka308.013.528.60.0
11Kurczak pieczony179.016.412.70.1
12Marchew zasmażana69.01.04.88.4
13Margaryna Bona442.00.050.00.0
14Markizy483.05.623.064.3
15Maślanka 0,5 %37.03.40.54.7
16Mix Kraj Bonduelle65.01.74.64.4
17Pieczywo chrupkie pszenne Wasa360.012.02.273.0
18Portwine 20%167.00.00.013.7
19Potrawka z kurczaka148.013.29.04.7
20Rokitnik52.00.92.55.0
21Rolada z masą makową340.09.215.844.5
22rose hip70.00.10.017.6
23Ser podpuszczkowy Ementaler pełnotłusty383.028.829.70.1
24Smażony sandacz rzeka180.020.69.14.0
25Sztuka mięsa wołowego224.030.610.33.2
26Wielu soku warzywnym25.01.00.35.7
27Wieprzowina, mięso bez kości, średnio264.018.021.30.0
28Wołowina, szponder218.019.315.70.0
29Zupa włoska mrożona27.01.80.36.9
30Żurawiny51.00.40.112.2
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

Ile kalorii ma Banan, tabela kalorii, Banan kcal, Banan kalorie, tabele kalorii, Ile Banan ma kalorii, kcal Banan,kalorie Banan,