Znajdz produkt:

banan kcal

Ile kalorii ma Banan ?

Kalorie Banan ? Ile kalorii ma Banan, kcal Banan, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Banan, zestawienie kalorii. Banan

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
74.00.90.317.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Banan.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Brukselka mrożone Bonduelle31.04.00.58.0
2Ciastka Napoleonki348.05.917.043.6
3Czerwona kapusta27.01.90.26.7
4Dorsz, kotlet mielony260.014.917.810.9
5Dorsz, pulpety112.014.22.68.8
6Duszony szczupak90.019.61.20.0
7Dziczyzna125.021.04.50.0
8Fasola biała, konserwa87.04.50.216.7
9Gotowane jęczmień pszenica108.03.40.422.1
10Kasza jęczmienna krucha108.03.40.422.1
11Kawior, mintaja131.028.41.90.0
12Królik, tuszka156.021.08.00.0
13Kura w galarecie192.027.38.91.2
14Kurczak pieczony179.016.412.70.1
15Kwas27.00.20.05.2
16Łosoś smażony saute379.021.131.44.1
17Maślanka 0,5 %37.03.40.54.7
18Mózg wieprzowy124.011.78.60.0
19Odtłuszczona mąka sojowa291.048.91.021.7
20Parmezanem452.041.532.00.1
21Pasztet z mięsa mieszanego361.015.031.16.6
22Pizzeria mięso i zioła327.016.113.436.8
23Płatki żytnie385.06.43.282.6
24Skrobia kukurydziana367.00.30.191.3
25Smażony kotlet z kurczaka w panierce382.019.927.814.3
26Surówka z owoców i warzyw147.01.114.35.1
27Teatralny, wafel546.08.031.058.0
28Wafel Kinder Bueno532.05.535.547.6
29Zielony groszek Bonduelle85.06.90.419.4
30Zupa włoska mrożona27.01.80.36.9
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

kcal Banan,Ile Banan ma kalorii, Banan kalorie, tabela kalorii, Ile kalorii ma Banan, Banan kcal, tabele kalorii, kalorie Banan,