Znajdz produkt:

banan kcal

Ile kalorii ma Banan ?

Kalorie Banan ? Ile kalorii ma Banan, kcal Banan, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Banan, zestawienie kalorii. Banan

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
74.00.90.317.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Banan.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Buchty drożdżowe303.06.211.045.6
2Chleb pszenny zwykły217.05.81.145.9
3Ciastka tortowe z owocami276.03.29.047.2
4Czarne porzeczki, dżem wysokosłodzony251.00.50.163.9
5Czekolada nadziewana449.03.917.668.8
6Fasola szparagowa cała24.00.61.32.6
7Jogurt jagodowy 1,5 %62.03.71.58.8
8Kawior, duży230.031.211.70.0
9Koks42.00.00.010.4
10Kopytka173.013.27.013.8
11Kuskus358.013.02.072.0
12Łopatka Baranina284.015.625.00.0
13Margaryna Pani Domu360.00.040.00.0
14Metka419.015.031.020.0
15Papryka zielona18.01.10.34.6
16Pieczeń rzymska208.014.411.412.7
17Pierogi ruskie mrożone215.07.23.837.9
18Pietruszka korzeń83.02.60.517.1
19Ser Camembert324.015.328.80.1
20Smażony dorsz111.023.00.10.0
21Smażony kotlet z kurczaka w panierce382.019.927.814.3
22Soja, suche nasiona382.034.319.632.7
23Stopionego masła892.00.299.00.0
24Suszone morele z kamienia227.05.00.053.0
25Suszone owoce dzikiej110.03.40.021.5
26Teatralny, wafel546.08.031.058.0
27Wafle nadziewane519.08.327.560.7
28Wieprzowina, golonka ze skórą297.018.624.70.0
29Wieprzowina, szynka surowa264.018.021.30.0
30Żurek124.02.23.123.5
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

Banan kcal, Ile kalorii ma Banan, tabele kalorii, tabela kalorii, Ile Banan ma kalorii, Banan kalorie, kcal Banan,kalorie Banan,