Znajdz produkt:

banan kcal

Ile kalorii ma Banan ?

Kalorie Banan ? Ile kalorii ma Banan, kcal Banan, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Banan, zestawienie kalorii. Banan

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
74.00.90.317.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Banan.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Baton Snickers509.09.728.952.6
2Bułka grahamka198.06.51.340.0
3Ciasto naleśnikowe bez piany174.05.94.328.4
4Cielęcina, sznyclówka105.020.52.40.0
5Gin225.00.00.00.0
6Gin 40%220.00.00.00.0
7Gryka instant - gotowane132.04.52.325.0
8Kapusta biała, rumiane69.01.64.77.2
9Kawior, mintaja131.028.41.90.0
10Kefir 2 %51.03.42.04.7
11Łosoś świeży202.019.913.60.0
12Macedoński mix43.02.20.37.9
13Malina28.00.80.06.0
14Migdały640.018.554.019.5
15Papryka czerwona35.01.20.36.9
16Pasztet podlaski z kurczaka228.06.721.13.6
17Piwo pełne49.00.50.03.8
18Polędwica wieprzowa165.019.99.10.9
19Risotto z mięsem229.07.411.824.2
20Sardynki w oleju221.024.113.90.0
21Ser podpuszczkowy Tylżycki pełnotłusty356.026.127.90.1
22Słony dorsz98.023.10.60.0
23Soja, kiełki141.013.16.79.6
24Sok cytrynowy30.00.40.36.4
25Sweet cherry kompot78.00.50.019.9
26Szczupak faszerowany141.013.36.08.4
27Sznycel wieprzowy400.018.832.19.8
28Szynka wędzona gotowana389.023.033.00.0
29Truskawki, dżem wysokosłodzony252.00.30.262.3
30Zupa włoska mrożona27.01.80.36.9
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

Banan kalorie, tabela kalorii, Banan kcal, tabele kalorii, kcal Banan,kalorie Banan, Ile kalorii ma Banan, Ile Banan ma kalorii,