Znajdz produkt:

banan kcal

Ile kalorii ma Banan ?

Kalorie Banan ? Ile kalorii ma Banan, kcal Banan, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Banan, zestawienie kalorii. Banan

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
74.00.90.317.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Banan.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Bagietka282.07.91.760.1
2Baton Snickers509.09.728.952.6
3Bułka z Makiem304.07.55.255.5
4Chleb staropolski219.05.01.750.5
5Cukierki krówki421.04.310.776.1
6Dorsz, filety smażone panierowane273.019.115.814.6
7Duszona wieprzowina, konserwowego349.014.932.20.2
8Duszony okoń rzeczny109.019.53.50.0
9Dżem morelowy, wysoki poziom cukru265.00.50.068.8
10Flądra w oleju249.014.421.30.0
11Groch, suche nasiona293.023.81.460.2
12Groszek zielony98.06.70.417.0
13Groszek zielony, konserwa83.04.50.215.8
14Kasza owsiana303.011.06.149.7
15Kotlety mielone z kurczaka248.019.715.77.6
16Łosoś wędzony176.020.59.51.5
17Makaron bezjajeczny368.010.01.678.5
18Malina28.00.80.06.0
19Ogórek15.00.70.12.9
20Papryka czerwona konserwowa30.00.81.55.0
21Pasta z oliwek135.03.45.019.0
22Piernik czekoladowy317.04.911.874.3
23Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
24Ryż na mleku66.02.72.19.1
25Soczewica suche111.07.80.020.1
26Surówka z owoców i warzyw147.01.114.35.1
27Surówka z pomidorów14.00.80.23.2
28Szynka z piersi kurczaka98.021.21.20.2
29Wołowina gotowana w naturalnym soku214.015.416.90.0
30Zupy mleczne Rice54.01.81.97.3
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

kcal Banan,Ile kalorii ma Banan, kalorie Banan, Banan kalorie, Ile Banan ma kalorii, Banan kcal, tabele kalorii, tabela kalorii,