Znajdz produkt:

banan kcal

Ile kalorii ma Banan ?

Kalorie Banan ? Ile kalorii ma Banan, kcal Banan, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Banan, zestawienie kalorii. Banan

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
74.00.90.317.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Banan.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Baton Nestle Lion491.07.422.764.1
2Biała fasola świeża102.07.00.516.9
3Bobo Frut jabłkowy42.00.10.010.5
4Budyń z mięsa i makaronu171.010.64.423.1
5Coca Cola light, napój0.20.00.00.0
6Cukier399.00.00.099.8
7Dorsz wędzony93.022.10.50.0
8Frytki z frytownicy252.03.012.033.0
9Gotowane mięso wieprzowe364.022.630.03.1
10Gotowany leszcz160.029.74.60.0
11Herbatniki z cukrem460.06.717.270.7
12Kabanosy z kurczaka247.022.817.40.1
13Kluski śląskie169.02.63.832.1
14Konserwy wieprzowe217.020.514.90.2
15Maggi, przyprawa do zup17.02.70.01.5
16Margaryna mleczna738.00.082.00.0
17Markizy483.05.623.064.3
18Metka419.015.031.020.0
19Ogórek15.00.70.12.9
20Piernik z bakaliami341.05.99.859.4
21Płatki kukurydziane385.06.92.583.6
22Pyzy z mięsem292.07.814.036.2
23Rodzynki298.02.30.571.2
24Rostbef152.021.57.30.0
25Salami568.021.653.71.4
26Sardyna świeża169.020.69.60.0
27Soczewica czerwona, suche nasiona327.025.43.057.5
28Surówka z cykorii i jabłek162.01.016.43.8
29Wieprzowina, mięso z kością, średnio329.015.429.70.0
30Wino czerwone wytrawne75.00.00.03.0
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

Ile Banan ma kalorii, tabela kalorii, kalorie Banan, Banan kalorie, kcal Banan,tabele kalorii, Ile kalorii ma Banan, Banan kcal,