Znajdz produkt:

banan kcal

Ile kalorii ma Banan ?

Kalorie Banan ? Ile kalorii ma Banan, kcal Banan, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Banan, zestawienie kalorii. Banan

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
74.00.90.317.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Banan.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Boćwina35.02.10.55.5
2Budyń z mięsa i makaronu171.010.64.423.1
3Cukinia18.01.00.23.0
4Duszona biała kapusta75.02.03.39.6
5Figi49.00.70.211.2
6Flaki wołowe, suche84.016.02.20.0
7Gotowane zielony groszek62.05.30.49.2
8Gryka gotowane w wodzie90.03.20.817.1
9Indyk, mięso z piersi bez skóry84.019.20.70.0
10Jaja przepiórcze180.011.913.10.6
11Kluski lane na mleku70.03.63.16.8
12Kotlet schabowy panierowany351.019.024.115.9
13Kurczak gotowany w jarzynach99.07.66.44.6
14Margaryna Delma496.00.055.00.2
15Mąka kukurydziana330.07.21.570.2
16Napój Sprite42.00.00.010.5
17Polędwica z indyka105.015.84.60.1
18Rabarbar9.00.50.14.6
19Rodzynki298.02.30.571.2
20Rożki z ciasta francuskiego z jabłkami390.04.225.338.5
21Sok grejfrutowy35.00.60.27.8
22Stopionego masła892.00.299.00.0
23Surówka z kapusty pekińskiej z majonezem94.01.68.16.0
24Szczupak w sosie pomidorowym108.014.24.03.6
25Śliwki suszone311.04.90.970.8
26Śmietanka do kawy, 20% tłuszczu206.02.820.03.7
27Śmietanka do kawy 9% tłuszczu54.02.89.04.0
28Wołowina, rostbef152.021.57.30.0
29Wódka, średnio225.00.00.00.0
30Zupa z zielonego groszku56.03.21.211.2
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

Ile Banan ma kalorii, tabele kalorii, kalorie Banan, Banan kalorie, kcal Banan, Banan kcal, Ile kalorii ma Banan, tabela kalorii,