Znajdz produkt:

banan kcal

Ile kalorii ma Banan ?

Kalorie Banan ? Ile kalorii ma Banan, kcal Banan, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Banan, zestawienie kalorii. Banan

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
74.00.90.317.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Banan.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Biała fasola sucha102.07.00.516.9
2Ćwikła41.01.60.110.2
3Domowy makaron i ser zapiekanka180.07.77.420.3
4Dorsz, pulpety112.014.22.68.8
5Gin225.00.00.00.0
6Gotowane brukselka25.02.60.42.8
7Groszek split299.023.01.648.1
8Groszek z marchewką w kostkach53.03.00.210.0
9Jabłko zupa42.00.10.111.8
10Kiełbasa szynka301.012.228.00.0
11Kotlet rybny grzędy215.017.612.58.1
12Kurczak gotowany w jarzynach99.07.66.44.6
13Kwaśnej śmietany, 30% tłuszczu294.02.430.03.1
14Margaryna Delma496.00.055.00.2
15Mars, baton454.03.618.268.9
16Naleśniki z serem242.010.110.327.4
17Nerki jagnięce77.013.62.50.0
18Panicum348.011.53.366.5
19Pełnoziarnisty chleb228.08.61.443.9
20Pieczeń wołowa duszona155.015.89.52.0
21Pietruszka, nać41.04.40.49.0
22Ryż dziki amerykański351.013.80.473.0
23Słony dorsz98.023.10.60.0
24Sok marchwiowo-jabłkowo-tropikalny52.00.70.314.0
25Surówka z kapusty pekińskiej, jabłek, papryki z olejem53.01.13.85.7
26Surówka z pomidorów14.00.80.23.2
27Szparagi24.01.90.23.7
28Szwajcarski ser396.024.931.80.0
29Wieprzowina, schab surowy z kością174.021.010.00.0
30Wiórki kokosowe606.05.662.06.4
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

Ile kalorii ma Banan, Ile Banan ma kalorii, kcal Banan,kalorie Banan, tabele kalorii, Banan kcal, tabela kalorii, Banan kalorie,