Znajdz produkt:

banan kcal

Ile kalorii ma Banan ?

Kalorie Banan ? Ile kalorii ma Banan, kcal Banan, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Banan, zestawienie kalorii. Banan

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
74.00.90.317.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Banan.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Barszcz czerwony zabielany32.02.01.43.3
2Baton szynkowy z indyka143.014.99.30.1
3Bitki wołowe w jarzynach116.014.34.46.6
4Borówka amerykańska35.01.00.07.0
5Budyń czekoladowy95.02.82.116.2
6Buraki mrożone, puree34.01.60.18.6
7Czekoladki Mon Cheri421.03.219.757.8
8Daktyle suszone316.02.20.675.4
9Gotowane squash lato15.01.00.03.0
10Kapusta włoska38.03.30.47.8
11Kasza manna348.08.71.376.7
12Kiełbasa170.012.113.50.0
13Maliny63.01.70.912.0
14Margaryna Flora328.00.135.03.2
15Masło niesolone748.00.582.50.0
16Meksykańska mix - Meksyk72.03.60.712.7
17Mrożone pierogi z truskawkami194.04.30.842.4
18Napój Pepsi Cola light0.20.00.00.0
19Nesquik, kakao, proszek380.03.53.084.3
20Orzechy640.014.463.014.9
21Pierogi z truskawkami240.03.811.432.3
22Półwytrawne wino78.00.00.03.7
23Sarnina102.020.81.90.4
24Ser podpuszczkowy Salami tłusty329.029.522.13.1
25Surówka z kapusty pekińskiej, jabłek, papryki z olejem53.01.13.85.7
26Suszone morele284.05.41.272.2
27Szynka wiejska253.017.120.30.9
28Śmietana 18 %184.02.518.03.6
29Twaróg z marchewką232.012.911.518.8
30Zupa cebulowa44.01.42.74.0
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

kcal Banan,Ile kalorii ma Banan, tabela kalorii, kalorie Banan, tabele kalorii, Banan kalorie, Banan kcal, Ile Banan ma kalorii,