Znajdz produkt:

baranina, mięso bez kości kcal

Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości ?

Kalorie Baranina, mięso bez kości ? Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Baranina, mięso bez kości, zestawienie kalorii. Baranina, mięso bez kości

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
234.018.018.00.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Baranina, mięso bez kości.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Adwokat280.04.46.028.4
2Biała fasola w sosie pomidorowym Bonduelle106.05.40.320.3
3Borowik suszony342.029.010.034.0
4Chleb pszenny razowy198.06.51.340.0
5Cielęcina w potrawce103.013.54.04.0
6Curacao, likier319.00.00.027.6
7Dorsz wędzony na zimno94.022.10.50.0
8Gotowany karp102.016.03.72.0
9Gulasz wieprzowy333.013.129.43.9
10Jajko139.012.510.00.6
11Kaczka308.013.528.60.0
12Kawa bez cukru2.00.20.00.3
13Kawior, mintaja131.028.41.90.0
14Kefir 0% tłuszczu30.03.00.13.8
15Kompot brzoskwinia78.00.50.019.9
16Lody bakaliowe133.02.27.214.6
17Mąka pszenna 500347.09.21.274.9
18Mleko spożywcze 3,2 %61.03.33.24.8
19Nutella, krem czekoladowy533.06.531.057.0
20Pierniki alpejskie367.04.09.766.3
21Pietruszka korzeń83.02.60.517.1
22Półwytrawne wino78.00.00.03.7
23Salceson włoski322.014.629.30.0
24Serca wieprzowe111.016.94.80.0
25Skrzydło z kurczaka186.019.212.20.0
26Słodkie ziarna kukurydzy Bonduelle93.03.32.314.7
27Tuńczyk w oleju, konserwa189.027.19.00.0
28Zarodki pszenne377.027.59.445.5
29Zupa zimowa mrożona25.02.10.36.9
30Żeberka wieprzowe324.015.229.30.0
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

tabela kalorii, Baranina, mięso bez kości kcal, tabele kalorii, Ile Baranina, mięso bez kości ma kalorii, Baranina, mięso bez kości kalorie, kcal Baranina, mięso bez kości,kalorie Baranina, mięso bez kości, Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości,