Znajdz produkt:

baranina, mięso bez kości kcal

Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości ?

Kalorie Baranina, mięso bez kości ? Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Baranina, mięso bez kości, zestawienie kalorii. Baranina, mięso bez kości

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
234.018.018.00.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Baranina, mięso bez kości.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Brukselka z wody110.04.27.112.0
2Chleb pszenny zwykły217.05.81.145.9
3Czekolada mleczna z orzechami laskowymi539.08.630.957.3
4Czerwone ćwikłowe Cubes Bonduelle30.00.80.16.5
5Deser czekoladowy Monte195.02.813.315.9
6Dorsz, sałatka187.09.813.97.2
7Frytki mrożone172.02.55.528.0
8Jarmuż29.03.30.76.1
9Kapusta pekińska12.01.20.23.2
10Karp z wody102.016.03.72.0
11Kawior, dorsz115.024.00.20.0
12Kiełbasa toruńska263.020.920.10.0
13Kopytka173.013.27.013.8
14Liść Szpinak mrożony Bonduelle30.03.60.52.7
15Lody owocowe114.01.55.315.0
16Margaryna Tina442.00.045.00.0
17Mirinda, napój52.00.00.012.9
18Mix las Bonduelle25.02.00.43.3
19Morszczuk świeży89.017.22.20.0
20Paluszki solone385.09.94.975.2
21Papryka zielona18.01.10.34.6
22Pasternak80.01.20.318.0
23Polędwica wołowa pieczona168.019.79.92.6
24Risotto z mięsem i warzywami185.06.610.018.3
25Sarnina102.020.81.90.4
26Skrobia kukurydziana367.00.30.191.3
27Soja, suche nasiona382.034.319.632.7
28Sok pomidorowy19.00.80.62.6
29Szynka z piersi kurczaka98.021.21.20.2
30Zupa grzybowa zabielana26.01.31.81.3
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

Baranina, mięso bez kości kcal, kcal Baranina, mięso bez kości,Ile Baranina, mięso bez kości ma kalorii, tabele kalorii, tabela kalorii, Baranina, mięso bez kości kalorie, Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kalorie Baranina, mięso bez kości,