Znajdz produkt:

baranina, mięso bez kości kcal

Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości ?

Kalorie Baranina, mięso bez kości ? Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Baranina, mięso bez kości, zestawienie kalorii. Baranina, mięso bez kości

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
234.018.018.00.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Baranina, mięso bez kości.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Barszcz ukraiński54.02.12.76.5
2Brandy 40%225.00.00.00.5
3Chleb żytni jasny241.04.01.357.1
4Cielęcina w potrawce103.013.54.04.0
5Dorsz, kotlet mielony260.014.917.810.9
6Duszona biała kapusta75.02.03.39.6
7Gotowany jesiotr179.017.712.00.0
8Groch, suche ziarno349.023.81.460.4
9Jaja kurze całe139.012.59.70.6
10Jogurt bananowy 1,5 %70.03.71.510.4
11Kolb kukurydzy cukrowej Bonduelle101.03.52.815.6
12Lody bakaliowe133.02.27.214.6
13Margaryna Kama398.00.045.00.0
14Margaryna Rama Classic631.00.070.00.2
15Mix Minestrone51.01.90.711.8
16Oliwa z oliwek897.00.099.60.2
17Ozory wieprzowe166.016.511.10.0
18Pepsi Cola light, napój0.20.00.00.0
19Pieczona kaczka266.022.619.50.0
20Pierogi ruskie166.05.65.025.7
21Por47.01.70.19.9
22Pyzy z mięsem mrożone169.05.24.926.2
23Salo797.02.489.00.0
24Sernik z rodzynkami333.013.913.439.7
25Syrop truskawkowy262.00.20.162.0
26Szynka wędzona gotowana389.023.033.00.0
27Śmietana 20%206.02.820.03.2
28Śmietanka do kawy 9 %107.02.89.04.0
29Wędzone szproty162.021.38.50.0
30Wieprzowina, golonka ze skórą297.018.624.70.0
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

kcal Baranina, mięso bez kości, Baranina, mięso bez kości kcal, tabele kalorii, Baranina, mięso bez kości kalorie, Ile Baranina, mięso bez kości ma kalorii, Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kalorie Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii,