Znajdz produkt:

baranina, mięso bez kości kcal

Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości ?

Kalorie Baranina, mięso bez kości ? Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Baranina, mięso bez kości, zestawienie kalorii. Baranina, mięso bez kości

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
234.018.018.00.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Baranina, mięso bez kości.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Actimel, mleko jogurtowe88.02.71.516.0
2Arbuz15.00.30.13.2
3Bigos126.05.69.83.8
4Brando, landrynki390.00.00.096.6
5Brukselka mrożone Bonduelle31.04.00.58.0
6Burak38.01.80.19.5
7Cebule30.01.40.46.9
8Chleb żytni wileński225.04.41.552.3
9Ciastka Karpatki449.04.730.939.1
10Cielęcina, udziec108.019.93.10.0
11Duszona biała kapusta75.02.03.39.6
12Gryka instant - gotowane132.04.52.325.0
13Herbatniki437.08.211.076.8
14Kawior, jesiotr syberyjski221.028.411.90.0
15Kiełbasa mazurska z indyka129.014.87.70.1
16Kiełbasa śląska210.018.415.30.0
17Knedle ze śliwkami161.02.75.925.8
18Marakuja34.02.80.26.2
19Mielonka206.017.014.02.5
20Monte, deser czekoladowy195.02.813.315.9
21Oliwa z oliwek897.00.099.60.2
22Orzechy640.014.463.014.9
23Płatki jęczmienne389.09.83.679.4
24Ser podpuszczkowy Gouda tłusty314.027.922.01.0
25Stek wieprzowy472.021.742.71.5
26Szynka z piersi kurczaka98.021.21.20.2
27Wątróbka z kurczaka136.019.16.30.6
28Wędzone szproty w oleju363.017.432.40.4
29Wino czerwone wytrawne75.00.00.03.0
30Wiśnie, dżem niskosłodzony154.00.40.237.8
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

tabele kalorii, Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, Baranina, mięso bez kości kcal, Ile Baranina, mięso bez kości ma kalorii, kalorie Baranina, mięso bez kości, Baranina, mięso bez kości kalorie, kcal Baranina, mięso bez kości,tabela kalorii,