Znajdz produkt:

baranina, mięso bez kości kcal

Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości ?

Kalorie Baranina, mięso bez kości ? Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Baranina, mięso bez kości, zestawienie kalorii. Baranina, mięso bez kości

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
234.018.018.00.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Baranina, mięso bez kości.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Baranina, udziec234.018.018.00.0
2Bliny ziemniaczane257.05.616.323.6
3Brzoskwinia59.01.30.711.9
4Czarna porzeczka35.01.30.214.9
5Domowy makaron i ser zapiekanka180.07.77.420.3
6Galaretka pomarańczowa59.02.80.012.0
7Kapuśniak z kapusty słodkiej31.00.72.13.2
8Kasza jęczmienna320.09.31.166.5
9Kiełbasa szynka301.012.228.00.0
10Kluski kładzione165.05.11.333.8
11Kukurydza Bonduelle96.03.21.018.6
12Kurczak, żołądek114.018.24.20.6
13Likier Curacao319.00.00.027.6
14Makrela, filety z czerwoną fasolą128.012.47.34.4
15makrela w sosie pomidorowym110.014.82.37.3
16Marakuja34.02.80.26.2
17Mąka pszenna 500347.09.21.274.9
18Mąka ryżowa371.07.40.682.0
19Napój Pepsi Cola42.00.00.010.4
20Pieczywo tostowe Graham273.07.54.253.8
21Piwo jasne42.00.30.04.6
22Polędwica wołowa pieczona168.019.79.92.6
23Salami popularne568.021.653.71.4
24Ser topiony tłusty222.018.016.01.6
25Sprite, napój42.00.00.010.5
26Śmietana 18% tłuszczu186.02.518.03.6
27Wieprzowina hot-dogi342.09.534.30.0
28Wieprzowina, mięso bez kości, średnio264.018.021.30.0
29Ziemniaki wczesne69.01.80.116.3
30Ziemniaki z tłuszczem106.02.03.118.7
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

tabela kalorii, Baranina, mięso bez kości kalorie, Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości,Ile Baranina, mięso bez kości ma kalorii, tabele kalorii, kalorie Baranina, mięso bez kości, Baranina, mięso bez kości kcal,