Znajdz produkt:

baranina, mięso bez kości kcal

Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości ?

Kalorie Baranina, mięso bez kości ? Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Baranina, mięso bez kości, zestawienie kalorii. Baranina, mięso bez kości

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
234.018.018.00.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Baranina, mięso bez kości.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Białko jaja kurzego46.010.80.00.8
2Bitki wołowe w jarzynach116.014.34.46.6
3Chleb staropolski219.05.01.750.5
4Chleb wiejski239.05.81.355.1
5Czekolada mleczna z orzechami laskowymi539.08.630.957.3
6Dzika kaczka121.022.73.10.5
7Fasola czerwona Red Kidney, konserwa104.06.90.617.8
8Jabłko54.00.20.111.4
9Jagody, dżem niskosłodzony153.00.30.238.2
10Kiełbasa170.012.113.50.0
11Kiełbasa szynkowa z indyka88.017.22.00.2
12Konserwy kraby85.018.71.10.1
13Kwaśne mleko 1%40.03.01.04.1
14Majonez732.01.179.04.2
15Mix las Bonduelle25.02.00.43.3
16Nesquik, kakao, proszek380.03.53.084.3
17Orzechy laskowe695.014.465.911.0
18Pierogi z mięsem mrożone255.010.58.234.8
19Ptysie z bitą śmietaną346.05.425.025.8
20Rama Classic, margaryna631.00.070.00.2
21ryż gotowany w mleku97.02.516.03.1
22Ser Brie pełnotłusty329.019.828.00.2
23Ser podpuszczkowy Camembert tłusty263.019.319.81.9
24Surowe marchewki31.00.80.36.6
25Sztuka mięsa wołowego224.030.610.33.2
26Szynka wieprzowa, gotowana244.015.120.20.9
27Śledź świeży162.016.310.70.0
28Wieprzowina, boczek517.010.153.00.0
29Wieprzowina, szynka surowa264.018.021.30.0
30Wiśnie, dżem niskosłodzony154.00.40.237.8
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

tabele kalorii, Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, Baranina, mięso bez kości kalorie, Ile Baranina, mięso bez kości ma kalorii, tabela kalorii, kcal Baranina, mięso bez kości,kalorie Baranina, mięso bez kości, Baranina, mięso bez kości kcal,