Znajdz produkt:

baranina, mięso bez kości kcal

Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości ?

Kalorie Baranina, mięso bez kości ? Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Baranina, mięso bez kości, zestawienie kalorii. Baranina, mięso bez kości

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
234.018.018.00.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Baranina, mięso bez kości.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Bakłażan18.01.00.23.1
2Chleb mazowiecki248.06.31.456.3
3Chleb pszenny zwykły217.05.81.145.9
4Cielęcina, mięso bez kości108.019.93.10.0
5Doły gorczycy474.025.830.823.4
6Dorsz z rusztu172.022.19.10.6
7Dorsza, filety rybne w panierce273.019.115.814.6
8Gin225.00.00.00.0
9Gin 40%220.00.00.00.0
10Gotowany jęczmień perłowy106.03.10.423.0
11Indyk, mięso z udźca ze skórą131.018.46.40.0
12Kalarepa29.02.20.36.5
13Kapuśniak z kapusty kwaszonej21.01.41.21.6
14Kawałki tuńczyka w wodzie źródlanej96.021.01.20.0
15Kiełbasa krakowska sucha323.025.624.80.0
16Kurczak, gotowane143.024.65.00.0
17Łopatka cielęca105.019.92.80.0
18Napój Pepsi Cola42.00.00.010.4
19Pasztet popularny405.013.238.22.0
20Pieczona kaczka266.022.619.50.0
21Polędwica wołowa pieczona168.019.79.92.6
22Popcorn z tłuszczem518.09.028.157.1
23Ryż preparowany376.06.31.684.1
24Sałatka jarzynowa z majonezem192.02.916.510.9
25Surówka z cykorii i jabłek162.01.016.43.8
26Szynka surowa wieprzowa264.018.021.30.0
27Wątroba wołowa124.020.03.14.0
28Wiśnie67.01.20.414.6
29Zupa dyniowa z mlekiem i semoliny50.02.02.25.4
30Zupa owocowa z jabłek42.00.10.111.8
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

kcal Baranina, mięso bez kości, Baranina, mięso bez kości kcal, tabela kalorii, kalorie Baranina, mięso bez kości, Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, tabele kalorii, Baranina, mięso bez kości kalorie, Ile Baranina, mięso bez kości ma kalorii,