Znajdz produkt:

baranina, mięso bez kości kcal

Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości ?

Kalorie Baranina, mięso bez kości ? Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Baranina, mięso bez kości, zestawienie kalorii. Baranina, mięso bez kości

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
234.018.018.00.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Baranina, mięso bez kości.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Bułki kajzerki296.07.53.659.4
2Buns serami318.010.612.340.1
3Deser ryżowy waniliowy133.03.02.923.5
4Drożdże piekarskie132.011.32.014.5
5Dynia z pomidorami44.01.22.46.5
6Groszek z marchewką wiosennych Bonduelle54.03.30.59.3
7Jogurt owocowy 3,2%85.05.03.28.5
8Kapuśniak31.00.92.13.1
9Kotlety ziemniaczane241.04.312.829.3
10Kura w galarecie192.027.38.91.2
11Makaron na mleku66.02.92.38.5
12Makrela, sałatka pikantna181.010.213.26.9
13Mleko 1,5% tłuszczu47.03.41.55.0
14Morele, dżem niskosłodzony157.00.40.138.8
15Nogi wołowe w galarecie60.06.04.00.0
16Odtłuszczona mąka sojowa291.048.91.021.7
17Papryka konserwowa37.00.81.55.0
18Pietruszka, nać41.04.40.49.0
19Poziomki41.00.80.58.3
20Rostbef152.021.57.30.0
21Ser podpuszczkowy Gouda tłusty314.027.922.01.0
22Sernik z rodzynkami, ciasto342.014.613.939.6
23Snickers, baton509.09.728.952.6
24Sprite, napój42.00.00.010.5
25Szynkówka wieprzowa191.013.614.71.4
26Śledź w sosie pomidorowym159.013.89.74.6
27Twaróg, półtłuste133.018.74.73.7
28Wieprzowina, szyi267.016.122.80.0
29Wołowina, mięso z kością, średnio149.018.68.30.0
30Zupa ziemniaczana z makaronem48.01.31.08.4
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

tabele kalorii, tabela kalorii, Baranina, mięso bez kości kcal, kalorie Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości,Ile Baranina, mięso bez kości ma kalorii, Baranina, mięso bez kości kalorie, Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości,