Znajdz produkt:

baranina, mięso bez kości kcal

Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości ?

Kalorie Baranina, mięso bez kości ? Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Baranina, mięso bez kości, zestawienie kalorii. Baranina, mięso bez kości

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
234.018.018.00.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Baranina, mięso bez kości.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Baton Snickers509.09.728.952.6
2Biała fasola sucha102.07.00.516.9
3Brokuły świeże25.03.00.42.4
4Brukselka z wody110.04.27.112.0
5Chleb staropolski219.05.01.750.5
6Czekoladka Kinder Niespodzianka560.09.535.351.5
7Fasolka szparagowa97.02.96.910.3
8Gotowana fasola123.07.80.521.5
9Kasza gotowana w mleku98.03.03.215.3
10Kasza jęczmienna pęczak334.08.42.074.9
11Kawa zbożowa337.06.04.871.2
12Kiełki soczewicy119.09.00.622.1
13Kwaśnej śmietany, 12% tłuszczu133.02.712.03.9
14Łosoś192.016.512.63.4
15Makaron i jajka zapiekanka152.04.68.314.8
16Mąka gryczana367.013.61.273.7
17Nesquik, kakao, proszek380.03.53.084.3
18Paprykarz Szczeciński181.09.911.98.6
19Polędwica wieprzowa165.019.99.10.9
20Potrawka z kurczaka148.013.29.04.7
21Red Bull, napój45.00.00.011.3
22Rokitnik52.00.92.55.0
23Słonina811.02.489.00.0
24Surówka z kapusty kwaszonej68.00.94.77.5
25Szpinak zasmażany83.03.76.16.2
26Śliwki, dżem wysokosłodzony251.00.30.162.1
27Śmietana 12% tłuszczu134.02.712.03.9
28Zupa szczawiowa48.01.91.56.8
29Zupa ziemniaczana z makaronem48.01.31.08.4
30Żurek124.02.23.123.5
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości,kalorie Baranina, mięso bez kości, Baranina, mięso bez kości kalorie, Ile Baranina, mięso bez kości ma kalorii, Baranina, mięso bez kości kcal, tabela kalorii, tabele kalorii,