Znajdz produkt:

baranina, mięso bez kości kcal

Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości ?

Kalorie Baranina, mięso bez kości ? Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Baranina, mięso bez kości, zestawienie kalorii. Baranina, mięso bez kości

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
234.018.018.00.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Baranina, mięso bez kości.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Biszkopty, ciastka400.09.37.573.8
2Brukselka z wody110.04.27.112.0
3Cykoria25.01.70.24.1
4Domowy makaron322.012.03.760.1
5Galaretka z nóżek wieprzowych202.016.914.90.8
6Gołąbki w sosie pomidorowym116.03.86.710.0
7Gotowane jagnięcina243.022.017.20.0
8Kabanosy326.027.424.30.0
9Kapuśniak z kapusty słodkiej31.00.72.13.2
10Kompot z wiśni69.00.20.116.9
11Mielonka206.017.014.02.5
12Miód pszczeli319.00.30.079.5
13Muesli370.09.16.868.1
14Noga cielęcina108.019.93.10.0
15Pikany589.020.548.525.0
16Płatki owsiane390.011.97.269.3
17Półwytrawne wino78.00.00.03.7
18Red Bull, napój45.00.00.011.3
19ryż gotowany w mleku97.02.516.03.1
20Ser Parmezan452.041.532.00.1
21Ser podpuszczkowy Gouda tłusty314.027.922.01.0
22Ser podpuszczkowy Tylżycki pełnotłusty356.026.127.90.1
23Słony łosoś269.021.020.50.0
24Sok grejpfrutowy40.00.50.19.2
25Surówka z owoców102.00.50.325.9
26Szynka wołowa, gotowana107.020.92.01.1
27Wafel Princessa562.04.134.658.4
28Wieprzowina, szyi267.016.122.80.0
29Zupa szczawiowa48.01.91.56.8
30Zupa zimowa mrożona25.02.10.36.9
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

kalorie Baranina, mięso bez kości, Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, Baranina, mięso bez kości kalorie, Baranina, mięso bez kości kcal, kcal Baranina, mięso bez kości,Ile Baranina, mięso bez kości ma kalorii, tabele kalorii, tabela kalorii,