Znajdz produkt:

baranina, mięso bez kości kcal

Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości ?

Kalorie Baranina, mięso bez kości ? Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Baranina, mięso bez kości, zestawienie kalorii. Baranina, mięso bez kości

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
234.018.018.00.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Baranina, mięso bez kości.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Baton Milky Way447.03.616.271.8
2Białego wytrawnego wina73.00.00.02.4
3Brokuły mrożone Bonduelle23.02.70.14.9
4Całe jaja kurze139.012.59.70.6
5Chleb żytni razowy196.04.71.241.5
6Czekoladki Raffaello600.09.746.635.4
7Danonki, jogurt do picia87.02.81.615.4
8Duszony okoń morski120.010.96.64.2
9Kalafior z wody83.02.06.85.5
10Kasza owsiana gotowane w wodzie88.03.01.715.0
11Margaryna Benecol540.00.060.00.0
12Markizy, ciastka487.05.623.064.3
13Musztarda168.05.76.422.0
14Nektarowy48.00.90.211.8
15Ostryga95.014.00.36.0
16Pędy szparagów23.02.20.23.3
17Pieczona kaczka266.022.619.50.0
18Płatki pszenne387.09.03.081.0
19Półsłodkie Szampan97.00.20.07.0
20Pyzy ziemniaczane mrożone140.01.70.532.2
21Ser Roquefort337.020.028.00.0
22Słodki Szampan117.00.20.012.0
23Słodkie ziemniaki61.02.00.013.3
24Słonecznik ziarno580.022.549.012.3
25Soja, suche ziarno442.034.918.134.8
26Sok z czarnej porzeczki45.00.30.310.2
27Surowe kiełbasy i wędzone mięso wieprzowe568.013.057.30.0
28Surówka z marchwi i jabłek59.01.00.316.6
29Szampan półsłodki97.00.20.07.0
30Wołowina gotowana w naturalnym soku214.015.416.90.0
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

Baranina, mięso bez kości kalorie, tabela kalorii, kalorie Baranina, mięso bez kości, Ile Baranina, mięso bez kości ma kalorii, Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, tabele kalorii, kcal Baranina, mięso bez kości, Baranina, mięso bez kości kcal,