Znajdz produkt:

baranina, mięso bez kości kcal

Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości ?

Kalorie Baranina, mięso bez kości ? Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Baranina, mięso bez kości, zestawienie kalorii. Baranina, mięso bez kości

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
234.018.018.00.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Baranina, mięso bez kości.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1 zapiekanka z serem189.05.17.126.1
2Brukselka58.04.70.58.7
3Chleb wiejski239.05.81.355.1
4Dorsz wędzony na zimno94.022.10.50.0
5Dorsza, filety rybne w panierce273.019.115.814.6
6Dżem niskosłodzony163.00.50.063.0
7Fasola cięta konserwowa16.01.50.24.5
8Frytki mrożone172.02.55.528.0
9Groszek zielony98.06.70.417.0
10Jogurt naturalny, 2% tłuszczu60.04.32.06.2
11Kakao z zagęszczonego śmietany z cukrem345.08.215.548.3
12Kawior, jesiotr236.036.010.20.0
13Keks bakaliowy384.06.417.653.5
14Kiełbasa zwyczajna209.017.615.60.0
15Kotlet105.020.52.40.0
16Mleko w proszku, w całości479.027.024.038.7
17Morele suszone308.04.50.072.0
18Ozory wieprzowe166.016.511.10.0
19Pepsi Cola42.00.00.010.4
20Rolada wieprzowa412.021.132.510.0
21rose hip70.00.10.017.6
22ryż ugotowany w wodzie78.01.50.117.4
23Ser twarogowy pełnotłusty176.017.710.13.5
24Sherry 20%152.00.00.010.0
25Słodkie ziemniaki61.02.00.013.3
26Surowe marchewki31.00.80.36.6
27Sznycel cielęcy w panierce365.027.121.317.4
28Teatralny, wafel546.08.031.058.0
29Wędzone flądry192.022.011.60.0
30Węgorz wędzony329.017.928.60.0
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

kcal Baranina, mięso bez kości,kalorie Baranina, mięso bez kości, Baranina, mięso bez kości kalorie, Baranina, mięso bez kości kcal, tabela kalorii, Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, Ile Baranina, mięso bez kości ma kalorii, tabele kalorii,