Znajdz produkt:

baranina, mięso bez kości kcal

Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości ?

Kalorie Baranina, mięso bez kości ? Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Baranina, mięso bez kości, zestawienie kalorii. Baranina, mięso bez kości

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
234.018.018.00.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Baranina, mięso bez kości.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Ananasy, dżem niskosłodzony157.00.20.138.6
2Chipsy solone552.05.640.749.9
3Cielęcina, udziec108.019.93.10.0
4Cola light49.02.20.010.1
5Czekolada biała544.04.530.363.2
6Dorsz w jarzynach117.015.64.93.9
7Drobno zmielony jęczmień - gotowane334.08.42.074.9
8Eklerka, ciastko301.05.09.050.0
9Gotowany mintaja79.017.61.00.0
10Groszek zielony98.06.70.417.0
11Jogurt naturalny, 3,2% tłuszczu66.05.03.23.5
12Kalafior świeży21.02.40.32.3
13Kapuśniak z kapusty słodkiej31.00.72.13.2
14Kawa z mlekiem odparowanej55.00.70.910.9
15Kiełbasa specjalna270.011.824.70.0
16Mąka pszenna 500347.09.21.274.9
17Mieszane mięso hamburger284.013.021.111.8
18Porzeczki czarne84.01.50.917.4
19Sałatka z ryby z okonia182.04.715.75.5
20Sardynki w oleju221.024.113.90.0
21Ser Salami pełnotłusty351.025.228.10.1
22Serów topionych298.013.527.01.2
23Sok wiśniowy47.00.70.010.2
24Szampan półwytrawny83.00.10.03.4
25Sznycel cielęcy w panierce365.027.121.317.4
26Wątroba cielęca124.019.23.34.1
27Wędzone szproty w oleju363.017.432.40.4
28Wino białe wytrawne73.00.00.02.4
29Zupa ogórkowa42.01.42.05.0
30Zupa syberyjski32.00.62.12.7
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii, Ile Baranina, mięso bez kości ma kalorii, kcal Baranina, mięso bez kości,kalorie Baranina, mięso bez kości, Baranina, mięso bez kości kalorie, Baranina, mięso bez kości kcal, tabele kalorii,