Znajdz produkt:

baranina, mięso bez kości kcal

Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości ?

Kalorie Baranina, mięso bez kości ? Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Baranina, mięso bez kości, zestawienie kalorii. Baranina, mięso bez kości

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
234.018.018.00.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Baranina, mięso bez kości.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Awokado160.02.015.07.0
2Biała fasola sucha102.07.00.516.9
3Bryndza sera owczego mleka298.014.625.50.0
4Bułka z Makiem304.07.55.255.5
5Całe pomidory w puszkach20.01.10.03.8
6Chipsy paprykowe586.06.040.050.4
7Cielęcina w potrawce103.013.54.04.0
8Fasolka szparagowa97.02.96.910.3
9Flądra świeża84.016.51.80.0
10Frytki mrożone172.02.55.528.0
11Hamburger wołowy220.014.611.813.6
12Kompot z wiśni69.00.20.116.9
13Kwaśnej śmietany, 18% tłuszczu184.02.518.03.6
14Mięso jelenia155.019.58.50.0
15Morele suszone308.04.50.072.0
16Oliwki zielone Bonduelle160.01.418.25.1
17Piersi bez skóry z kurczaka100.021.51.30.0
18Półsłodkie białe wino92.00.00.04.4
19Salty różowy łosoś147.021.07.00.0
20Sardynki w pomidorach162.017.09.91.4
21Serek Fromage z czosnkiem367.010.035.24.0
22Słony dorsz98.023.10.60.0
23Sok grejfrutowy35.00.60.27.8
24Sok z marchwi43.00.40.111.3
25Sum w sosie pomidorowym126.012.96.34.3
26Surówka z kapusty pekińskiej, jabłek, papryki z olejem53.01.13.85.7
27Whisky 40%220.00.00.00.0
28Wieprzowina, schab surowy z kością174.021.010.00.0
29Zupa kalafiorowa28.01.60.54.9
30Zupy mleczne Makarony58.02.21.97.9
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

kalorie Baranina, mięso bez kości, tabele kalorii, Baranina, mięso bez kości kcal, tabela kalorii, kcal Baranina, mięso bez kości,Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, Baranina, mięso bez kości kalorie, Ile Baranina, mięso bez kości ma kalorii,