Znajdz produkt:

baranina, mięso bez kości kcal

Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości ?

Kalorie Baranina, mięso bez kości ? Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Baranina, mięso bez kości, zestawienie kalorii. Baranina, mięso bez kości

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
234.018.018.00.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Baranina, mięso bez kości.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Brandy 40%225.00.00.00.5
2Brukselka mrożone Bonduelle31.04.00.58.0
3Cebule30.01.40.46.9
4Chałka252.05.84.447.0
5Gruszki w sosie waniliowym151.01.61.134.8
6Gryka gotowane w wodzie90.03.20.817.1
7Jaja sadzone168.09.914.20.6
8Języki wieprzowe165.016.511.10.0
9Kalafior mrożony Bonduelle14.01.60.23.9
10Kapusta biała29.01.70.27.4
11Kasza jaglana346.010.52.971.6
12Makrela, filety z czerwoną fasolą128.012.47.34.4
13Parówki popularne347.09.534.30.0
14Pietruszka korzeń83.02.60.517.1
15Pietruszka liście60.03.71.09.0
16Pizza z pieczarkami i cebulą296.012.013.332.1
17Posiekana zielona fasola25.01.40.24.4
18Półsłodkie wino czerwone96.00.00.05.5
19Pstrąg tęczowy świeży160.018.69.60.0
20Pszenica kwiat 1st klasa331.010.61.367.6
21Seler korzeń61.01.30.213.6
22Ser Feta216.017.016.01.0
23Ser podpuszczkowy Camembert tłusty263.019.319.81.9
24Sok winogronowy54.00.30.013.8
25Suche ziarna soi382.034.319.632.7
26Szpinak26.02.60.43.0
27Tłuszcz wieprzowy816.01.490.00.0
28Wątroba drobiowa136.019.16.30.6
29Ziemniaki z tłuszczem106.02.03.118.7
30żółtko kurczaka314.015.528.20.3
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

tabele kalorii, Ile Baranina, mięso bez kości ma kalorii, Baranina, mięso bez kości kcal, kcal Baranina, mięso bez kości, Baranina, mięso bez kości kalorie, kalorie Baranina, mięso bez kości, Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii,