Znajdz produkt:

baranina, mięso bez kości kcal

Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości ?

Kalorie Baranina, mięso bez kości ? Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Baranina, mięso bez kości, zestawienie kalorii. Baranina, mięso bez kości

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
234.018.018.00.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Baranina, mięso bez kości.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Baranina, udziec234.018.018.00.0
2Boczek wieprzowy517.010.153.00.0
3Borowik świeży36.05.40.42.7
4Budyń czekoladowy95.02.82.116.2
5Chleb żytni razowy na miodzie234.05.31.654.2
6Flora, margaryna328.00.135.03.2
7Golonka ze skórą wieprzowa297.018.624.70.0
8Herbata z mlekiem146.020.05.14.0
9Kasza jaglana346.010.52.971.6
10Kiszka kaszana jęczmienna194.08.512.613.0
11Konserwy wieprzowe217.020.514.90.2
12Kopytka173.013.27.013.8
13Kotlet mielony z mięsa mieszanego284.013.021.111.8
14Likier 24%345.00.00.053.0
15Lody śmietankowe135.01.77.615.2
16Mąka ryżowa371.07.40.682.0
17Metka419.015.031.020.0
18Mizeria ze śmietaną34.01.02.22.8
19Mleko 3,2% tłuszczu58.03.03.24.3
20Morela47.00.90.211.9
21Ozory cielęce106.017.14.20.0
22Pierogi z truskawkami mrożone194.04.30.842.4
23Piwo jasne42.00.30.04.6
24Ser podpuszczkowy Camembert tłusty263.019.319.81.9
25Sezam565.019.448.712.2
26Sok grejpfrutowy40.00.50.19.2
27Sok winogronowy54.00.30.013.8
28Wafle w czekoladzie553.07.433.955.6
29Whisky 40%220.00.00.00.0
30Zupa z roślin strączkowych134.03.310.56.6
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

Baranina, mięso bez kości kcal, kcal Baranina, mięso bez kości, Baranina, mięso bez kości kalorie, Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, Ile Baranina, mięso bez kości ma kalorii, tabela kalorii, kalorie Baranina, mięso bez kości, tabele kalorii,