Znajdz produkt:

baranina, mięso bez kości kcal

Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości ?

Kalorie Baranina, mięso bez kości ? Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Baranina, mięso bez kości, zestawienie kalorii. Baranina, mięso bez kości

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
234.018.018.00.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Baranina, mięso bez kości.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Baton Bounty Milk448.04.225.256.7
2Baton Snickers509.09.728.952.6
3Białko jaja kurzego46.010.80.00.8
4Borówka amerykańska35.01.00.07.0
5Chleb pszenny zwykły217.05.81.145.9
6Fasola cięta konserwowa16.01.50.24.5
7Flaki84.016.02.20.0
8Gotowana flądry103.018.33.30.0
9Kaczka, tuszka308.013.528.60.0
10Kapusta biała, rumiane69.01.64.77.2
11Kapusta włoska38.03.30.47.8
12Karp z wody102.016.03.72.0
13Kiełbasa mortadela205.012.017.70.0
14Kurczak jaj49.010.90.20.7
15Lody waniliowe120.01.86.513.6
16Mintaj świeży72.016.60.60.0
17Mizeria ze śmietaną34.01.02.22.8
18Mleko jogurtowe Actimel88.02.71.516.0
19Napój mleczny jogurtowy82.04.01.912.1
20Papryka czerwona35.01.20.36.9
21Piernik z bakaliami341.05.99.859.4
22Piwo jasne42.00.30.04.6
23Półsłodkie wino czerwone96.00.00.05.5
24Rozbratel wołowy158.016.710.10.0
25Salami568.021.653.71.4
26Ser Camembert324.015.328.80.1
27Sok marchwiowy48.00.40.111.3
28Sum w sosie pomidorowym126.012.96.34.3
29Suszone daty277.02.00.474.0
30Truskawki, dżem wysokosłodzony252.00.30.262.3
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

kalorie Baranina, mięso bez kości, Baranina, mięso bez kości kalorie, kcal Baranina, mięso bez kości,tabela kalorii, Ile Baranina, mięso bez kości ma kalorii, Baranina, mięso bez kości kcal, tabele kalorii, Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości,