Znajdz produkt:

baranina, mięso bez kości kcal

Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości ?

Kalorie Baranina, mięso bez kości ? Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Baranina, mięso bez kości, zestawienie kalorii. Baranina, mięso bez kości

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
234.018.018.00.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Baranina, mięso bez kości.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Ananas plastry w syropie84.00.40.121.0
2Baton Bounty Milk448.04.225.256.7
3Budyń z twarogu224.013.99.620.1
4Coca Cola42.00.00.010.4
5Coca Cola light, napój0.20.00.00.0
6Czekoladki Golden Nut576.06.039.050.2
7Deser twarogowy156.013.96.211.2
8Drobno zmielony jęczmień324.010.01.366.3
9Flaki84.016.02.20.0
10Herbatniki kakaowe474.06.922.362.9
11Herbatniki z nadzieniem czekoladowym497.05.527.957.3
12Jabłko zupa42.00.10.111.8
13Jogurt wiśniowy 1,5 %61.03.71.58.2
14Kasza owsiana gotowane w mleku102.03.24.114.2
15Kawałki tuńczyka w oleju190.027.19.00.0
16Kiwi, dżem niskosłodzony154.00.40.237.8
17Kuskus358.013.02.072.0
18Lody waniliowe120.01.86.513.6
19Maggi, przyprawa do zup17.02.70.01.5
20Margaryna Delma496.00.055.00.2
21Morele, dżem niskosłodzony157.00.40.138.8
22Napój mleczny jogurtowy82.04.01.912.1
23Ocet winny20.00.00.05.0
24Ostrygi85.05.05.05.0
25Parówki dla dzieci Morlinki223.012.419.10.4
26Pierogi z serem mrożone198.010.91.036.4
27Ser Salami pełnotłusty351.025.228.10.1
28Szynka delikatesowa z kurczaka123.018.25.60.0
29Szynka wiejska253.017.120.30.9
30Teatralny, wafel546.08.031.058.0
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

tabela kalorii, Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości,tabele kalorii, Baranina, mięso bez kości kcal, Ile Baranina, mięso bez kości ma kalorii, kalorie Baranina, mięso bez kości, Baranina, mięso bez kości kalorie,