Znajdz produkt:

baranina, mięso bez kości kcal

Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości ?

Kalorie Baranina, mięso bez kości ? Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Baranina, mięso bez kości, zestawienie kalorii. Baranina, mięso bez kości

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
234.018.018.00.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Baranina, mięso bez kości.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Budyń waniliowy91.02.52.015.7
2Czarne oliwki, marynowane361.02.28.736.0
3Czerwona fasola z kukurydzą Bonduelle120.04.63.118.3
4Duszony okoń morski120.010.96.64.2
5Gruszka suszona329.00.70.580.4
6Kakao z zagęszczonego śmietany z cukrem345.08.215.548.3
7Kapuśniak z kapusty kwaszonej21.01.41.21.6
8Kasza jaglana346.010.52.971.6
9Majonez z olejem słonecznikowym714.01.379.02.6
10Masło roślinne zwykłe666.00.375.00.4
11Mąka kukurydziana330.07.21.570.2
12Mieszanka warzyw do smażenia, z ryżem i grzybami Bonduelle58.02.50.314.7
13Mięso królicze156.021.08.00.0
14Mleko skondensowane, niesłodzone131.06.67.59.4
15Mleko w proszku pełne479.027.024.038.7
16Musli z rodzynkami i orzechami375.011.512.762.9
17Napój Coca Cola42.00.00.010.4
18Oliwki147.01.413.94.1
19Pierś z indyka84.019.20.70.0
20Pokrojone w puszkach16.02.30.50.5
21Ryż średnioziarnisty330.07.01.071.4
22Ser podpuszczkowy Ementaler tłusty330.028.823.21.5
23Ser twarogowy chudy98.019.80.53.5
24Serca z kurczaka159.015.810.30.8
25Suszone gruszki270.02.30.662.6
26Szampan półwytrawny83.00.10.03.4
27Wasa, pieczywo chrupkie pszenne360.012.02.273.0
28Whisky225.00.00.00.0
29Wino białe półsłodkie92.00.00.04.4
30Wódka, średnio225.00.00.00.0
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

kalorie Baranina, mięso bez kości, Ile Baranina, mięso bez kości ma kalorii, kcal Baranina, mięso bez kości,tabele kalorii, Baranina, mięso bez kości kcal, tabela kalorii, Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, Baranina, mięso bez kości kalorie,