Znajdz produkt:

baranina, mięso bez kości kcal

Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości ?

Kalorie Baranina, mięso bez kości ? Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Baranina, mięso bez kości, zestawienie kalorii. Baranina, mięso bez kości

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
234.018.018.00.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Baranina, mięso bez kości.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Advokat, likier280.04.46.028.4
2Baton szynkowy z indyka143.014.99.30.1
3Ciasto drożdżowe290.07.48.247.7
4Ciasto z dżemem284.05.361.02.1
5Czekolada mleczna526.08.030.754.2
6Duszona wieprzowina, konserwowego349.014.932.20.2
7Gotowane raki z morza90.020.50.70.3
8Gryka gotowane, luźne101.03.03.414.6
9Gryka gotowane w wodzie90.03.20.817.1
10Kabanosy326.027.424.30.0
11Kasza gotowana w wodzie80.02.50.216.8
12Kotlety ziemniaczane241.04.312.829.3
13Kurczak202.018.514.30.0
14Likier Curacao319.00.00.027.6
15Lody bakaliowe133.02.27.214.6
16Łosoś192.016.512.63.4
17Mąka pszenna typ 500342.09.21.274.9
18Mleko 0,5% tłuszczu36.03.20.54.7
19Ozory cielęce106.017.14.20.0
20Parmezanem452.041.532.00.1
21Pasztet z kurczaka pieczony214.014.414.37.5
22Piwo Brown48.00.30.05.7
23Sandacz w sosie pomidorowym119.014.05.33.7
24Sarnina102.020.81.90.4
25Serek Fromage naturalny384.010.237.12.4
26Sok z pigwy45.00.50.010.4
27Tosty305.08.14.758.8
28Wątroba cielęca124.019.23.34.1
29Wędzone flądry192.022.011.60.0
30Zupa z zielonego groszku56.03.21.211.2
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

tabele kalorii, tabela kalorii, kalorie Baranina, mięso bez kości, Baranina, mięso bez kości kalorie, Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, Ile Baranina, mięso bez kości ma kalorii, kcal Baranina, mięso bez kości, Baranina, mięso bez kości kcal,