Znajdz produkt:

baranina, mięso bez kości kcal

Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości ?

Kalorie Baranina, mięso bez kości ? Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Baranina, mięso bez kości, zestawienie kalorii. Baranina, mięso bez kości

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
234.018.018.00.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Baranina, mięso bez kości.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1 zapiekanka z serem189.05.17.126.1
2Bułka maślana212.05.94.547.0
3Chleb wiejski239.05.81.355.1
4Cognac 40%239.00.00.00.1
5Cytryna46.00.80.59.5
6Dorsz, kotlet mielone260.014.917.810.9
7Duszona wołowina220.016.817.00.2
8Familijne, wafle533.07.129.659.5
9Fasola biała, suche nasiona288.021.41.661.6
10Gotowany karp102.016.03.72.0
11Jabłka pieczone93.00.31.620.8
12Jagody, dżem niskosłodzony153.00.30.238.2
13Kapuśniak z kapusty słodkiej31.00.72.13.2
14Karp świeży110.018.04.20.0
15Ketchup93.01.81.022.2
16Kompot winogronowy77.00.50.019.7
17Kurczak pieczony179.016.412.70.1
18Margaryna Flora328.00.135.03.2
19Mrożone pierogi z truskawkami194.04.30.842.4
20Ostrygi85.05.05.05.0
21Pizza z szynką223.09.82.540.2
22Różowy łosoś168.022.97.80.0
23Rzeżucha15.02.30.11.3
24Serek twarogowy ziarnisty101.012.34.33.3
25Szpinak siekany27.02.80.72.5
26Śmietanka do kawy, 20% tłuszczu206.02.820.03.7
27Tuńczyk w oleju190.027.19.00.0
28Wiśnia dżem, cukier wysokiej252.00.40.261.7
29Zupa kalafiorowa28.01.60.54.9
30Zupa włoska mrożona27.01.80.36.9
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

tabela kalorii, Baranina, mięso bez kości kalorie, tabele kalorii, Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości,kalorie Baranina, mięso bez kości, Baranina, mięso bez kości kcal, Ile Baranina, mięso bez kości ma kalorii,