Znajdz produkt:

baranina, mięso bez kości kcal

Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości ?

Kalorie Baranina, mięso bez kości ? Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Baranina, mięso bez kości, zestawienie kalorii. Baranina, mięso bez kości

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
234.018.018.00.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Baranina, mięso bez kości.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Budyń waniliowy91.02.52.015.7
2Bułka maślana212.05.94.547.0
3Chleb pumpernikiel241.04.91.751.1
4Chleb staropolski219.05.01.750.5
5Ciastka francuskie ze śliwkami432.05.026.844.8
6Czarne porzeczki, dżem niskosłodzony152.00.50.139.6
7Czerwona kapusta27.01.90.26.7
8Deser ryżowy133.03.02.923.5
9Flaki wołowe na rosole71.04.64.23.7
10Gotowane jęczmień pszenica108.03.40.422.1
11Gotowane mięso wieprzowe364.022.630.03.1
12Gruszka62.00.60.214.4
13Jagodzianki314.07.15.460.6
14Języki wieprzowe165.016.511.10.0
15Karmelki twarde399.00.00.098.2
16Kotlet schabowy panierowany351.019.024.115.9
17Łosoś z grilla283.020.722.30.6
18Masło roślinne747.00.083.00.0
19Pierniki beskidzkie338.03.51.677.3
20Porzeczki czarne84.01.50.917.4
21Rzepa26.01.10.38.2
22Sardyna w oleju221.024.113.90.0
23Sardynki w oleju221.024.113.90.0
24Sernik krakowski325.013.813.437.7
25Stopionego masła892.00.299.00.0
26Surówka z cykorii i jabłek162.01.016.43.8
27Suszone morele z kamienia227.05.00.053.0
28Śledź marynowany192.016.512.63.4
29Śmietanka do kawy 9% tłuszczu54.02.89.04.0
30Tuńczyk w wodzie96.021.01.20.0
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

Baranina, mięso bez kości kcal, kalorie Baranina, mięso bez kości, Baranina, mięso bez kości kalorie, tabele kalorii, kcal Baranina, mięso bez kości,tabela kalorii, Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, Ile Baranina, mięso bez kości ma kalorii,