Znajdz produkt:

baranina, mięso bez kości kcal

Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości ?

Kalorie Baranina, mięso bez kości ? Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Baranina, mięso bez kości, zestawienie kalorii. Baranina, mięso bez kości

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
234.018.018.00.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Baranina, mięso bez kości.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Banany suszone390.03.91.880.5
2bułka299.08.05.353.7
3Chałki333.07.07.061.6
4Ciasto naleśnikowe biszkoptowe187.08.36.025.5
5Czosnek144.06.20.528.8
6Dorsz, filety po grecku152.010.610.84.6
7Dynia39.01.30.37.7
8Dżem morelowy, low-sugar157.00.40.138.8
9Fasolka po bretońsku158.06.18.713.7
10Feta215.017.016.01.0
11Figi49.00.70.211.2
12Kalafior zupa28.01.60.54.9
13Kapustą12.01.10.23.4
14Kawa z mlekiem i cukrem odparowanej324.08.48.653.0
15Kiełbasa szynkowa z indyka88.017.22.00.2
16Kiszka kaszana jęczmienna194.08.512.613.0
17Makrela wędzona222.022.715.50.0
18Mleko spożywcze 3,2 %61.03.33.24.8
19Napój Mirinda52.00.00.012.9
20Pasztet z mięsa mieszanego361.015.031.16.6
21Pepsi Cola42.00.00.010.4
22Pulpety z mięsa mieszanego223.018.711.113.4
23Rostbef152.021.57.30.0
24Ryż preparowany376.06.31.684.1
25Soczewica czerwona, suche nasiona327.025.43.057.5
26Szczypiorek39.04.10.83.9
27Tuńczyk w wodzie96.021.01.20.0
28Whisky 40%220.00.00.00.0
29Wołowina, mięso z kością, średnio149.018.68.30.0
30Zupa pomidorowa66.03.42.21.4
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

tabela kalorii, tabele kalorii, Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, Baranina, mięso bez kości kalorie, Ile Baranina, mięso bez kości ma kalorii, Baranina, mięso bez kości kcal, kcal Baranina, mięso bez kości,kalorie Baranina, mięso bez kości,