Znajdz produkt:

baranina, mięso bez kości kcal

Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości ?

Kalorie Baranina, mięso bez kości ? Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Baranina, mięso bez kości, zestawienie kalorii. Baranina, mięso bez kości

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
234.018.018.00.0
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Baranina, mięso bez kości.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Banany95.01.00.323.5
2Bryndza sera owczego mleka298.014.625.50.0
3Bryzol wołowy z polędwicy252.024.616.61.4
4Cielęcina w potrawce103.013.54.04.0
5Cukierki krówki421.04.310.776.1
6Deser czekoladowy Monte195.02.813.315.9
7Deser ryżowy waniliowy133.03.02.923.5
8Dorsz, kotlet mielony260.014.917.810.9
9Fasola szparagowa42.02.40.27.6
10Flaki wołowe na rosole71.04.64.23.7
11Frytki mrożone172.02.55.528.0
12Grochówka66.04.42.48.9
13Herbata, bez cukru0.00.10.00.0
14Kapusta biała, rumiane69.01.64.77.2
15Konserwy kraby85.018.71.10.1
16Margaryna Bona442.00.050.00.0
17Musztarda168.05.76.422.0
18Napoleonka, ciastko324.05.016.039.8
19Nesquik, kakao, proszek380.03.53.084.3
20Orzechy włoskie679.016.060.318.0
21Ozory wieprzowe166.016.511.10.0
22Pieczona kaczka266.022.619.50.0
23Salami popularne568.021.653.71.4
24Ser pleśniowy Rokpol pełnotłusty354.022.629.30.0
25Sernik z rodzynkami, ciasto342.014.613.939.6
26Suszone gruszki270.02.30.662.6
27Szynka wieprzowa, konserwy126.017.66.20.0
28Śliwki, powidła214.01.00.253.0
29Wieprzowina, podgardle630.07.467.80.0
30Zupa ziemniaczana z kaszą54.01.31.29.5
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

Baranina, mięso bez kości kalorie, Baranina, mięso bez kości kcal, tabele kalorii, kalorie Baranina, mięso bez kości, Ile kalorii ma Baranina, mięso bez kości, kcal Baranina, mięso bez kości,Ile Baranina, mięso bez kości ma kalorii, tabela kalorii,