Znajdz produkt:

mandarynka kcal

Ile kalorii ma Mandarynka ?

Kalorie Mandarynka ? Ile kalorii ma Mandarynka, kcal Mandarynka, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Mandarynka, zestawienie kalorii. Mandarynka

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
34.00.50.27.5
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Mandarynka.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1 kompot morelowy85.00.50.021.0
2Anchois166.021.29.00.0
3Bakłażan18.01.00.23.1
4Banany95.01.00.323.5
5Barszcz ukraiński mrożony28.01.60.27.1
6Baton Mars454.03.618.268.9
7Czarne porzeczki, dżem wysokosłodzony251.00.50.163.9
8Czerwona fasola93.08.40.313.7
9Delma, margaryna496.00.055.00.2
10Drażetki Tic Tac390.00.00.097.5
11Dżem wysokosłodzony257.00.50.263.4
12Groch, suche nasiona293.023.81.460.2
13Kotlet schabowy panierowany351.019.024.115.9
14Kozie mleko68.03.24.14.5
15Melon16.00.40.13.4
16Nasiona słonecznika561.024.443.724.6
17Papaja43.00.60.19.8
18Pieczarka suszona331.019.12.149.3
19Płatki jęczmienne389.09.83.679.4
20Polędwica sopocka165.019.99.10.9
21Pomarańcze44.00.90.211.3
22Salo797.02.489.00.0
23Sardyna świeża169.020.69.60.0
24Seler-top13.01.00.23.6
25Ser pleśniowy Brie pełnotłusty293.018.024.50.0
26Sok morelowy56.00.50.013.7
27Sok z pigwy45.00.50.010.4
28Szynka wieprzowa, gotowana244.015.120.20.9
29Wątróbka cielęca124.019.23.34.1
30Zupa jarzynowa z fasolą37.01.51.83.9
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

Ile Mandarynka ma kalorii, kcal Mandarynka,tabela kalorii, Ile kalorii ma Mandarynka, Mandarynka kcal, tabele kalorii, kalorie Mandarynka, Mandarynka kalorie,