Znajdz produkt:

mandarynka kcal

Ile kalorii ma Mandarynka ?

Kalorie Mandarynka ? Ile kalorii ma Mandarynka, kcal Mandarynka, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Mandarynka, zestawienie kalorii. Mandarynka

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
34.00.50.27.5
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Mandarynka.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Befsztyk bity wiejski258.019.419.61.6
2Brando, landrynki390.00.00.096.6
3Buraki46.01.80.19.8
4Buraki mrożone, puree34.01.60.18.6
5Chipsy paprykowe586.06.040.050.4
6Dorsz, pulpety112.014.22.68.8
7Dorsz świeży, filety bez skóry70.016.50.30.0
8Fasola cięta konserwowa16.01.50.24.5
9Flaki84.016.02.20.0
10Golden Nut, czekoladki576.06.039.050.2
11Gotowany halibut216.014.017.80.0
12Herbatniki z nadzieniem owocowym389.03.816.158.6
13Kiszka kaszana jęczmienna194.08.512.613.0
14Konserwy kraby85.018.71.10.1
15Konserwy wołowe347.016.931.00.2
16Kurczak202.018.514.30.0
17Leszcz w sosie pomidorowym138.015.37.42.6
18Lody waniliowe120.01.86.513.6
19Łopatka barania287.015.625.00.0
20Majonez z olejem rzepakowym714.01.379.02.6
21Marchew mrożona24.00.90.27.8
22Mrożone pierogi z truskawkami194.04.30.842.4
23Naleśniki z serem242.010.110.327.4
24Nasiona słonecznika561.024.443.724.6
25Pieczywo tostowe Graham273.07.54.253.8
26Pstrąg świeży96.019.22.10.0
27Rodzynki suszone277.02.30.571.2
28Ryż średnioziarnisty330.07.01.071.4
29Słony tuńczyk225.019.816.20.0
30Wafel Familijne533.07.129.659.5
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

Ile kalorii ma Mandarynka, tabele kalorii, kcal Mandarynka,kalorie Mandarynka, Ile Mandarynka ma kalorii, Mandarynka kcal, Mandarynka kalorie, tabela kalorii,