Znajdz produkt:

mandarynka kcal

Ile kalorii ma Mandarynka ?

Kalorie Mandarynka ? Ile kalorii ma Mandarynka, kcal Mandarynka, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Mandarynka, zestawienie kalorii. Mandarynka

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
34.00.50.27.5
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Mandarynka.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Borówka amerykańska35.01.00.07.0
2Bułka kajzerka226.05.82.644.8
3Chleb żytni jasny241.04.01.357.1
4Chleb żytni wileński225.04.41.552.3
5Figi49.00.70.211.2
6Gotowane kraby96.016.03.60.0
7Gotowane ziemniaki82.02.00.416.7
8Groszek z marchewką wiosennych Bonduelle54.03.30.59.3
9Herbatniki kokosowe473.06.425.259.8
10Kakao w proszku448.018.221.750.6
11Kasza gryczana na sypko132.04.52.325.0
12Kiełki fasoli Mung Bonduelle14.01.50.11.8
13Łosoś192.016.512.63.4
14Ogórki15.00.70.13.0
15Pizza z pieczarkami i cebulą296.012.013.332.1
16Porzeczki białe63.00.40.414.5
17Powidłami218.01.00.253.0
18Pstrąg97.019.22.10.0
19Sałatka jarzynowa z majonezem192.02.916.510.9
20Schab surowy wieprzowy174.021.010.00.0
21Ser Salami pełnotłusty351.025.228.10.1
22Ser Tylżycki tłusty334.027.825.00.1
23Sok z pigwy45.00.50.010.4
24Suszone brzoskwinia254.03.00.457.7
25Suszone gruszki270.02.30.662.6
26Suszone jabłka238.02.12.162.3
27Śliwki70.01.00.315.9
28Śmietanka do kawy 9% tłuszczu54.02.89.04.0
29Truskawki36.00.70.57.2
30Wątroby dorsza610.04.066.00.0
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

kcal Mandarynka,Ile kalorii ma Mandarynka, Ile Mandarynka ma kalorii, Mandarynka kcal, tabele kalorii, kalorie Mandarynka, tabela kalorii, Mandarynka kalorie,