Znajdz produkt:

mandarynka kcal

Ile kalorii ma Mandarynka ?

Kalorie Mandarynka ? Ile kalorii ma Mandarynka, kcal Mandarynka, tabela kalorii, tabele kalorii. wartości odżywcze Mandarynka, zestawienie kalorii. Mandarynka

Tabela kalorii

Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
34.00.50.27.5
Masa netto: 100g/100ml

Tabela kalorii Mandarynka.

Lp. Nazwa Kalorie
(kcal)
Białko
(g)
Tłuszcze
(g)
Węglowodany
(g)
1Bułki pszenne zwykłe272.07.31.558.5
2Buraki46.01.80.19.8
3Dżem morelowy, low-sugar157.00.40.138.8
4Fasola szparagowa sucha24.02.00.23.6
5Groch w może Bonduelle66.05.00.310.7
6Gruszki54.00.60.214.4
7Indyk, skrzydło168.016.511.40.0
8Kakao w proszku448.018.221.750.6
9Kasza manna348.08.71.376.7
10Kukurydza świeża97.03.01.218.2
11Lody orzechowe135.02.48.013.4
12Macedoński mix43.02.20.37.9
13Makrela, filety z czerwoną fasolą128.012.47.34.4
14Margaryna mleczna738.00.082.00.0
15Mięso z wielorybów119.022.53.20.0
16Noga cielęcina108.019.93.10.0
17Oliwki zielone Bonduelle160.01.418.25.1
18Pierogi z serem238.010.99.926.8
19Rama Classic, margaryna631.00.070.00.2
20Rzepa26.01.10.38.2
21Sandacz faszerowany144.013.76.08.7
22Ser Feta216.017.016.01.0
23Ser pleśniowy Brie pełnotłusty293.018.024.50.0
24Ser podpuszczkowy Myśliwski pełnotłusty349.025.527.40.1
25Serca wieprzowe111.016.94.80.0
26Serdelki drobiowe239.013.919.51.9
27Szynka wieprzowa, gotowana244.015.120.20.9
28Śmietanka w proszku 42%577.019.042.030.2
29Truskawki w galaretce126.015.40.216.0
30Zupa szpinakowa z ziemniakami40.02.20.96.6
31Piwo jasne pełne49.00.50.03.8
32Banan74.00.90.317.0
33chleb zwykły245.05.41.357.0
Tagi:

Ile kalorii ma Mandarynka, tabela kalorii, kalorie Mandarynka, Ile Mandarynka ma kalorii, Mandarynka kcal, kcal Mandarynka, Mandarynka kalorie, tabele kalorii,